НІКОПОЛЬСЬКИЙ КРАНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
53207, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Патріотів України, 169
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Воронов Василь Володимирович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ42909824
Дата реєстрації26.03.2019
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «НІКОПОЛЬСЬКИЙ КРАНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НІКОПОЛЬСЬКИЙ КРАНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» присвоєно код 42909824.

Керівником підприємства «НІКОПОЛЬСЬКИЙ КРАНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» є Воронов Василь Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НІКОПОЛЬСЬКИЙ КРАНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Патріотів України, 169.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «НІКОПОЛЬСЬКИЙ КРАНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ТОРГОВИЙ ДІМ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах