ППО ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
01601, м. Київ, вул. Пушкінська, 28
Телефони
Керівник
Шамрай Юлія Петрівна
Код ЄДРПОУ42912596
Дата реєстрації27.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ППО ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ППО ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» присвоєно код 42912596.

Керівником підприємства «ППО ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» є Шамрай Юлія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ППО ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Пушкінська, 28.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ППО ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА РЕЗЕРВУ УКРАЇНИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах