ОБ’ЄДНАННЯ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО

Контакти

Юридична адреса
03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 132, к. 166
E-mail
Керівник, директор
Блок В’ячеслав Євгенович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ42917793
Дата реєстрації29.03.2019
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ОБ’ЄДНАННЯ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБ’ЄДНАННЯ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» присвоєно код 42917793.

Керівником підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» є Блок В’ячеслав Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБ’ЄДНАННЯ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» — м. Київ, вул. Велика Васильківська, 132, к. 166.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ОБ’ЄДНАННЯ ІУДЕЙСЬКИХ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах