ППО ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЛЬВІВЕЛЕКТРОТРАНС” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ”ЗАХИСТ ПРАЦІ”

Контакти

Юридична адреса
79026, м. Львів, вул. Сахарова, 2
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Порошин Володимир Владиславович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ42921307
Дата реєстрації01.04.2019
Дата оновлення09.01.2024
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ППО ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЛЬВІВЕЛЕКТРОТРАНС” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ”ЗАХИСТ ПРАЦІ”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ППО ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЛЬВІВЕЛЕКТРОТРАНС” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ”ЗАХИСТ ПРАЦІ”» присвоєно код 42921307.

Керівником підприємства «ППО ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЛЬВІВЕЛЕКТРОТРАНС” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ”ЗАХИСТ ПРАЦІ”» є Порошин Володимир Владиславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ППО ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЛЬВІВЕЛЕКТРОТРАНС” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ”ЗАХИСТ ПРАЦІ”» — м. Львів, вул. Сахарова, 2.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ППО ЛЬВІВСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ЛЬВІВЕЛЕКТРОТРАНС” ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛКИ ”ЗАХИСТ ПРАЦІ”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах