ФЕНІКС ОБОЛОНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
04210, м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 24
Телефони
Керівник
Родіонова Наргіса Хутаєвна
Код ЄДРПОУ42931116
Дата реєстрації04.04.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ФЕНІКС ОБОЛОНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕНІКС ОБОЛОНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 42931116.

Керівником підприємства «ФЕНІКС ОБОЛОНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Родіонова Наргіса Хутаєвна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕНІКС ОБОЛОНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 24.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ФЕНІКС ОБОЛОНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах