СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО БЕЙСБОЛУ УКРАЇНИ, ГО

Контакти

Юридична адреса
18030, м. Черкаси, вул. Благовісна, 436
Телефони
Керівник
Сухін Сергій Анатолійович
Код ЄДРПОУ42942107
Дата реєстрації09.04.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО БЕЙСБОЛУ УКРАЇНИ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО БЕЙСБОЛУ УКРАЇНИ, ГО» присвоєно код 42942107.

Керівником підприємства «СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО БЕЙСБОЛУ УКРАЇНИ, ГО» є Сухін Сергій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО БЕЙСБОЛУ УКРАЇНИ, ГО» — м. Черкаси, вул. Благовісна, 436.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СПОРТИВНЕ ТОВАРИСТВО БЕЙСБОЛУ УКРАЇНИ, ГО» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах