1 ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ, ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01135, м. Київ, вул. Павлівська, 26/41, оф. 109
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Лобода Наталія Олександрівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ43072230
Дата реєстрації21.06.2019
Дата оновлення07.11.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «1 ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ, ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ТОВ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «1 ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ, ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ТОВ» присвоєно код 43072230.

Керівником підприємства «1 ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ, ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ТОВ» є Лобода Наталія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «1 ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ, ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ТОВ» — м. Київ, вул. Павлівська, 26/41, оф. 109.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «1 ДИТЯЧА АКАДЕМІЯ, ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах