ЕЙ ДЖІ ЕР ГРУП, ТОВ

Юридична адреса
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 52
Телефони

Продукція, послуги

- Рослинництво;
- Тваринництво;
- Садівництво;
- Елеватори (склади).

Інформація про компанію

”A.G.R. Group” — приватний сільськогосподарський холдинг, який об’єднує 19 українських компаній. Холдинг спеціалізується на вирощуванні зернових культур: кукурудза, соя.

Сільськогосподарська продукція компанії вирощується з якісного посівного матеріалу з дотриманням сучасних технологій і відповідає стандартам, які дозволяють реалізовувати продукцію на зовнішніх ринках. Піклуючись про якість продукції, холдинг розширює свої виробничі потужності, а також приділяє особливу увагу ефективності рослинництва шляхом впровадження нових технологій обробки землі. Вся продукція рослинництва продається на експорт.

Основою бізнесу агрохолдингу ”A.G.R. Group” — це рослинництво, додатково холдинг займається тваринництвом і зберіганням зерна.

Агрохолдинг обробляє землі розташовані в родючих і сприятливих для рослинництва регіонах України: Херсонській, Полтавській, Київській, Чернігівській та Сумській областях. Площа сільськогосподарської землі становить більше 32 тис. га.

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ43215019
Керівник
Шестопалов Ігор Володимирович — Виконавчий директор
Бухгалтер
Бенько Тетяна
Дата реєстрації06.09.2019
Дата оновлення08.11.2023

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕЙ ДЖІ ЕР ГРУП, ТОВ» присвоєно код 43215019.

Керівником підприємства «ЕЙ ДЖІ ЕР ГРУП, ТОВ» є Шестопалов Ігор Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕЙ ДЖІ ЕР ГРУП, ТОВ» — м. Київ, вул. Дегтярівська, 52.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЕЙ ДЖІ ЕР ГРУП, ТОВ» офіційний сайт: https://agr-holding.com/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 52
Телефони
E-mail
Відгуки про компанію «ЕЙ ДЖІ ЕР ГРУП, ТОВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах