КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ”

Контакти

Юридична адреса
02121, м. Київ, шосе Харківське, 210
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Фелик Василь Іванович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ43452672
Дата реєстрації15.01.2020
Дата оновлення15.10.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ”» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ”» присвоєно код 43452672.

Керівником підприємства «КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ”» є Фелик Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ”» — м. Київ, шосе Харківське, 210.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ПРАВА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ”ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ”». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах