CОНЕЧКО, ЩУРОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
30360, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Щурівці, вул. Центральна, 34
Телефони
E-mail
Керівник, директор
Гримак Лариса Олексіївна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ43771355
Дата реєстрації26.08.2020
Дата оновлення16.10.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «CОНЕЧКО, ЩУРОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «CОНЕЧКО, ЩУРОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 43771355.

Керівником підприємства «CОНЕЧКО, ЩУРОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Гримак Лариса Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «CОНЕЧКО, ЩУРОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Щурівці, вул. Центральна, 34.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «CОНЕЧКО, ЩУРОВЕЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) ІЗЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах