ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Контакти

Юридична адреса
01024, м. Київ, вул. Скоропадського Павла Гетьмана (Голос., Солом., Шевч. р-ни), 7а
Телефони
Керівник, директор
Утишев Євгеній Євгенійович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ45373818
Дата реєстрації27.07.2023
Дата оновлення28.11.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» присвоєно код 45373818.

Керівником підприємства «ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» є Утишев Євгеній Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» — м. Київ, вул. Скоропадського Павла Гетьмана (Голос., Солом., Шевч. р-ни), 7а.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах