Важливість вибору якісного посівного матеріалу для отримання гарного урожаю

Тема: Агро  |   Дата: 17.09.2023

Сільське господарство є однією з найважливіших галузей економіки, і від якості посівного матеріалу значною мірою залежить результат урожаю.

Вибір посівного матеріалу — це один з ключових кроків у вирощуванні сільськогосподарських культур. Якість і продуктивність майбутнього врожаю в значній мірі залежить від того, наскільки вдалим був вибір сорту чи гібриду. Правильно обраний посівний матеріал забезпечує найвищий врожай і дозволяє зменшити ризики втрат.

Опис гібриду соняшника Сангай

Соняшник Сангай — один з прикладів високоякісного посівного. Цей сорт соняшника виробляється з використанням сучасних технологій та відповідає найвищим стандартам якості. Ось кілька важливих характеристик гібриду Сангай:

  • Розмір рослини досягає 170—180 см.;
  • Середня ширина квітки становить 22—25 см.;
  • Стебло є середньої товщини та достатньо міцний;
  • Коренева система рослин добре вибудована та розгалужена та міцна;
  • Загальна кількість листя висока, сприяє інтенсивному фотосинтезу та активному росту;
  • Тривалість вегетаційного періоду становить від 112 до 114 днів.

Де купити насіння соняшника?

Для того щоб отримати якісне насіння соняшнику, важливо звертатися до надійних постачальників. Один із таких постачальників насіння соняшнику українського ринку є інтернет магазин АГРОТОРГ. На сайті ви можете знайти різноманітні посівні матеріали, сорти, засоби для захисту рослин, добрива, включаючи гібрид Сангай.

Вибір якісного посівного матеріалу є критично важливим кроком для забезпечення високої врожайності та якості продукції. Гібрид соняшника Сангай є одним із прикладів високоякісного посівного матеріалу, який може допомогти сільським господарям отримати гарний врожай та високоякісну сировину для подальшого використання.

Поділіться інформацією в соцмережах