Тепловізійний приціл AGM Rattler TS19-256: Передова технологія для безкомпромісного спостереження

Тема: Прилади  |   Дата: 03.05.2024

Тепловізійний приціл AGM Rattler TS19-256 - це передовий прилад, який забезпечує високу якість зображення та надійність у будь-яких умовах. Завдяки передовій тепловізійній технології він здатний реалізувати ваши потреби у візуальному спостереженні, як у цивільному, так і військовому застосуванні.

Принцип роботи тепловізійного приціла AGM Rattler TS19-256

Тепловізійні приціли, як AGM Rattler TS19-256, використовують принцип інфрачервоного (IR) випромінювання для створення зображення об'єктів навколо, особливо в умовах обмеженої видимості, таких як темрява, дим або туман. Основним елементом цих прицілів є термальна камера, яка захоплює інфрачервоне випромінювання, виходячи з теплових різниць між об'єктами та їхнім оточенням.

Процес роботи тепловізійного приціла AGM Rattler TS19-256 можна розкрити наступним чином:

 1. Збір інфрачервоного випромінювання: інфрачервоне випромінювання, що випромінюється з поверхонь об'єктів через їхню теплову активність, збирається тепловою камерою приціла.

 2. Теплове перетворення в електричний сигнал: зібране інфрачервоне випромінювання перетворюється в електричний сигнал за допомогою теплочутливого елементу, який реагує на зміни температури.

 3. Обробка сигналу: отриманий електричний сигнал обробляється вбудованим процесором, який відповідає за аналіз інфрачервоного випромінювання і створення зображення.

 4. Формування зображення: на основі обробленої інформації приціл формує зображення, яке відображається на дисплеї для спостерігача. Чим тепліші об'єкти, тим яскравіше вони відображаються на зображенні.

 5. Відображення зображення для користувача: оптична система приціла відображає отримане теплове зображення на окулярах або моніторі, щоб оператор міг бачити навколишнє середовище у формі теплової карти.

Цей процес дозволяє оператору отримати чітке зображення об'єктів, навіть у темряві чи інших умовах обмеженої видимості, що робить тепловізійні приціли, як AGM Rattler TS19-256, корисними для військових, поліцейських та рятувальних операцій.

Основні технічні характеристики тепловізійного приціла AGM Rattler TS19-256

 • Роздільна здатність: 640x512 пікселів.
 • Теплочутливий елемент: Uncooled VOx Microbolometer.
 • Оптичне збільшення: 2.5x (опціонально 5x, 10x).
 • Діаметр об'єктива: 19 мм.
 • Поле зору: 14.8° x 11.8°.
 • Частота оновлення: 50 Гц.

Хто обирає тепловізійний приціл AGM Rattler TS19-256

Тепловізійний приціл agm rattler ts19 256 вибирають як професіонали, так і ентузіасти, які цінують найвищу якість зображення, надійність та зручність в експлуатації. Він корисний для:

 • Військових та правоохоронних органів для нічного бачення та спостереження.
 • Мисливців для пошуку та спостереження за дичиною.
 • Охоронних служб для забезпечення безпеки та контролю.

Переваги тепловізійного приціла AGM Rattler TS19-256

 1. Висока якість зображення: завдяки передовій технології тепловізії приціл забезпечує чітке та деталізоване зображення навіть в умовах обмеженого освітлення.

 2. Надійність: AGM Rattler TS19-256 - це надійний прилад з міцним корпусом, який витримає важкі умови експлуатації.

 3. Зручність в експлуатації: інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та зручність у використанні роблять цей прилад ідеальним для різних користувачів.

 4. Універсальність: приціл може використовуватися в різних сферах, включаючи військову, мисливську та охоронну діяльність.

662a065a3cd00.webp

Сфери застосування тепловізійного приціла AGM Rattler TS19-256

 1. Військове застосування: для нічного бачення, спостереження та ведення бойових дій.

 2. Мисливство: для пошуку та спостереження за дичиною в умовах обмеженого освітлення.

 3. Охорона: для забезпечення безпеки та контролю на об'єктах.

Купити тепловізійний приціл AGM Rattler TS19-256 в магазині УкрОптика

Не втрачайте можливості отримати передовий тепловізійний приціл AGM Rattler TS19-256 в магазині Укроптика. Звертайтесь до наших фахівців для отримання додаткової інформації та консультації щодо вибору приладу, який відповідає вашим потребам та вимогам.

Поділіться інформацією в соцмережах