Як вибрати автомобільну щітку?

Тема: Аксесуари для авто  |   Дата: 22.02.2022

Щоб безпечно їздити взимку, необхідно підготувати автомобіль: насамперед для покращення видимості та підвищення безпеки потрібно видалити лід та сніг із кузова та скла. Через це з'явилися щітки для миття машин та снігоочисники. Виробники пропонують різні типи моделей з різним дизайном, продуктивністю та іншими параметрами.

Що таке пристосування?

Щітки, що очищають від снігу, - один з основних інструментів для чищення автомобіля. Засіб необхідно використовувати в зимовий період постійно, тому до вибору потрібно підходити дуже уважно. Варіантів цього пристрою зараз багато, але найкраще зарекомендувала себе спеціальна модель з м'яким і пухнастим ворсом на кінці.

Якщо ви оберете ефективну та зручну автомобільну щітку, щоденне прибирання автомобіля взимку перестане бути важким процесом. Він займатиме мінімум часу і не вимагатиме великих зусиль.

Вибір автомобільної щітки

Як правильно вибрати пристрій, щоб швидко та ефективно провести «гігієнічні процедури» і зберегти фарбу машини в цілості та безпеці:

  • Кожен «правильний» аксесуар має бути ергономічною ручкою з ізоляційного матеріалу. Її має бути зручно тримати у руці, важливо повністю виключити процес ковзання інструменту. При цьому варто звернути увагу на форму ручки. Квадрат або трикутник краще за округлу поверхню.
  • Ворс снігоочисної щітки не повинен бути занадто жорстким. При зниженні температури твердість інструменту не повинна змінюватися – інакше «заморожені» волоски подряпають покриття авто.
  • Оцініть структурну міцність щітки у поєднанні зі скребком. У телескопі перевірте працездатність висувного механізму та можливість його надійної фіксації – незручно працювати з «розбовтаними» інструментами. Виберіть скребок відповідної ширини для свого робочого місця - уявіть, як ви використовуватимете його для дзеркал заднього виду та вікон автомобіля: вам має бути максимально комфортно.
  • Твердість та стійкість до механічних пошкоджень важливі для скребків - зазвичай вони виготовляються із сучасних високоякісних пластмас. І хоча крихкість – це значний недолік, надмірна жорсткість пластикової робочої поверхні також може призвести до пошкодження лобового скла та покриття автомобіля.

Вибираючи очисну щітку, зверніть увагу на кривизну ручки. Рекомендується зупиняти вибір на тих випадках, де є вигин. Це дозволяє ефективно очищати дах, навіть якщо він містить такі елементи, як спойлери та рейлінги. Щодо вдалий вибір - висувна щітка, довжину якої можна регулювати відповідно до ваших уподобань.

Правила очищення машини

Щоб не пошкодити автомобіль, недостатньо вибрати якісну щітку, потрібно також навчитися правильно нею користуватися.

Нюанси роботи:

  • Перш за все очистіть повітрозбірник, тому що він засмоктує сніг під час роботи. І увімкніть двигун, щоб прогріти машину.
  • Сніг на даху слід забирати, скидаючи його в сторони, а не на багажник і капот. Заодно потрібно очистити від снігу двері. Потім ви можете перейти до капоту та багажника.
  • Не докладайте надмірних зусиль при чищенні кузова автомобіля, оскільки це може призвести до появи невеликих тріщин та посилення корозії.

Скребок використовується тільки для очищення скла - не можна очищати кузов автомобіля, це може загрожувати серйозними пошкодженнями покриття. Якщо лід занадто товстий, не тріть сильно скло, так ви можете подряпати поверхню. У цьому випадку рекомендується використовувати спеціальну "зимову" хімію автомобілів.

Вибір автомобільної щітки повинен бути максимально обґрунтованим та уважним, щоб згодом не пошкодити поверхню скла або фарби. Краще придбати якісний інструмент та всі необхідні аксесуари.

Поділіться інформацією в соцмережах