Пустотні плити перекриття для будівництва

Тема: Будівельні матеріали  |   Дата: 10.02.2022

Будвелл ГрупВикористання збірних залізобетонних виробів у будівництві зростає у всьому світі. Багатопустотні плити перекриття є найбільш широко використовуваними збірними залізобетонними елементами.

Пустотні плити були вперше представлені в 1950-х роках для швидкого міжповерхового перекриття у висотних будинках під час реконструкції після Другої світової війни І з роками були прийняті інші збірні залізобетонні елементи, такі як балки, колони, перемички, тому, як ми бачили, 90% збудованих будівель у сьогоднішній Європі є збірним. Пустотні плити можна використовувати для більшості застосувань, що потребують системи перекриттів та покрівлі. Квартири, офісні будівлі, школи та готелі — все це будується за допомогою пустотних плит перекриття.

Вони виробляються на добре обладнаних, сучасних заводах із використанням передових технологій, де набагато простіше забезпечити незмінно високі стандарти якості, ніж за умов безпосереднього будівництва. Плити виготовляються на сталевих ливарних станинах, — за технологією ковзних опалубок. Виробляє як армовані, так і заздалегідь напружені багатопустотні плити. Армовані плити мають максимальну довжину до п'яти метрів, тоді як додаткова міцність, що забезпечується попередньою напругою.

Багатопустотні плити

Як випливає з назви, багатопустотні плити відливаються з порожнечами, що знижує вагу та вартість та забезпечує відмінну звукоізоляцію. Пустоти або порожнисті канали використовуються для приховування проводки та/або механічних каналів.

Велика універсальність багатопустотних плит дозволяє використовувати їх не тільки для перекриттів, але і як стіни для резервуарів, як підпірні стіни і як зовнішні несучі стіни для різних типів будівель. Численні приклади таких будівель в інших частинах світу показують, що різні можливості багатопустотних плит не використовуються повною мірою. Насправді його розвиток у всьому світі слід розглядати як те, що знаходиться в зародковому стані.

Компанія Будвелл Груп пропонує широкий асортимент будівельних матеріалів, таких як:

плити перекриття (пустотні, екструдерні, плитні)

● бетонні перемички

● палі

● фундаментні бетонні блоки

● кільця

● балконні плити та лоджії

● опорні плити

● плити для лотків

● трамвайні та дорожні плити

● перемички

● прогони залізобетонні

● зб сходові марші та майданчики

● сходові сходи набірні

● стрічковий фундамент

● опорні подушки

● кабельні колодязі зв'язку

● залізобетонні лотки та кришки лотків

● зливні приймачі

● залізобетонні труби

● опори ЛЕП

● ліфтові шахти

● бетонні вентиляційні блоки

● залізобетонні колони

цегла

● керамічні блоки

● тротуарна плитка

https://www.budwellgroup.com.ua

Поділіться інформацією в соцмережах