Українська облікова програма для продуктового магазину Skynum

Тема: Бізнес  |   Дата: 18.12.2023

Секрет успішної торгівлі у продуктових магазинах полягає не лише у широкому асортименті, а й у можливості впоратись з масштабним обліком товарів і продажами. Облік і контроль над термінами зберігання продуктів, швидкі продажі є базовою потребою. Українська платформа обліку і торгівлі Скайнум повністю задовольняє потреби власників продуктових магазинів своїм функціоналом і зручним інтерфейсом.

Skynum - це сучасна українська платформа, що спеціалізується на організації торгового обліку та допомагає запроваджувати оптимізацію складських процесів в управлінні магазином.

В Скайнум потужний функціонал для продуктових магазинів:

  • зручна картотека з картинками товарів;
  • Скайнум.Каса з швидким продажем i з можливістю підключення ПРРО;
  • підключення торгівельного обладнання (принтер етикеток, ваги, сканер);
  • можливість роботи з мережею продуктових магазинів;
  • програма лояльності для ваших клієнтів;
  • ведення обліку великої кількості товарів;
  • відстежування термінів придатності продуктів;
  • контроль і показники фінансів.

Це лише частина можливостей, котрі пропонує система Skynum. Для кращого розуміння її функціоналу та принципів дій розглянемо платформу більш детально.

Облік продуктів в Skynum

На платформі Skynum є можливість ведення обліку великої кількості продуктів, зі створенням категорій, також за потребністю оприбуткування в кілограмах вашої продукції. Внутрішній облік Skynum повністю забезпечується відповідними документами - оприбуткування, переміщення, списання.

Платформа має зручний інтуїтивний інтерфейс, котрий дозволяє швидко опанувати роботу з системою. Усі документи мають схожий вигляд, тому їх формування та заповнення буде легким і зрозумілим.

Наприклад, ось так виглядає документ “Надходження від постачальника”:

Ще одна особливість для обліку продуктів - наявність терміну придатності. В налаштуваннях товарів ви можете вказати чи потребує цей продукт вказання терміну придатності. Якщо товарам потрібен термін придатності, то при оприбуткуванні ви зможете його прописати. В результаті у всіх облікових документах буде вказаний термін придатності.

Продаж продуктів в Skynum

На платформі Скайнум є декілька способів реалізації товарів - через товарну накладну або через касу. Продуктовим магазинам більш цікавить саме продаж через касу - Скайнум.Каса.

Скайнум.Каса - зручне автоматизоване робоче місце касира, котре дозволяє якісно і швидко обслуговувати покупців. Ще при продажі можна бачити залишки даного товару. Завдяки простому дизайну і зрозумілому функціоналу навчання продавців максимально швидке.

Через касу ви зможете продавати товари, оформляти повернення, робити внесення та видачу коштів, вказувати при продажі знижку, використовувати сканер штрих-кодів для більшої зручності. При роботі з ваговим товаром в Skynum можна під’єднати електронні ваги.

Наприклад, ось так виглядає продаж через Скайнум.Каса:

Скайнум.Каса також має інтеграції з програмним реєстратором розрахункових операцій, що дозволяє відправляти інформацію в податкову службу та фіскалізувати чеки.

Зверніть увагу, що завдяки синхронізації з платформою Skynum і касою, вся інформація автоматично переноситься в систему, а ви завжди бачитимете актуальну інформацію із залишками та статистикою.

CRM-система в продуктовому магазині від Skynum

Зі Skynum ви можете вести свою клієнтську базу де зберігатимете дані про своїх покупців. Ще Скайнум пропонує впроваджувати різноманітні програми лояльності. До прикладу, підключення дисконтних або бонусних карток для постійних клієнтів. Це може бути використання бонусів або накопичувальної системи.

Але найбільш частим запитом є створення акційних пропозицій та спеціальних знижок. Це можуть бути акції до свят або ж зниження ціни перед закінченням терміну придатності. Створення акційних комплектів зі знижкою наприклад: шампанське, шоколадка, червона ікра.

Проаналізувавши роботу з різними подібними програмами, можна впевнено заявити, що Skynum є найтехнологічнішою та найсучаснішою у своєму функціоналі. Розробники дійсно піклуються про рівень платформи, випускають нові оновлення, беруть до уваги пропозиції клієнтів та завжди інформативно надають технічну підтримку. Після читання статті радимо протестити функціонал цієї платформи, тим паче безкоштовний пробний період 1 місяць skynum.ua

Поділіться інформацією в соцмережах