Переваги біржових торгів необробленою деревиною

Тема: Бізнес  |   Дата: 31.08.2023

Вам необхідно придбати бруски дерева без зайвих витрат на посередників і уникнути неприємностей, пов'язаних з хабарництвом? На сайті: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-brusok-dereva-na-organizovanih-birzhovih-torgah/ знайдете всю потрібну інформацію, а зараз розглянемо переваги біржових торгів необробленою деревиною та як купити деревину на організованих біржових торгах.

Переваги біржових торгів необробленою деревиною

  1. Прозорість та конкуренція: Біржові торги забезпечують прозорість та конкуренцію, що дозволяє покупцям та продавцям знаходити найкращі ціни та умови угоди.
  2. Гарантія якості: Торги на біржі забезпечують стандарти якості для необробленої деревини, що дозволяє покупцям отримувати продукт відповідно до встановлених норм.
  3. Мінімальні ризики: Система біржових торгів дозволяє уникнути ризиків, пов'язаних з відкладанням платежів та невиконанням угод.

Українська Універсальна Біржа є провідним оператором біржових торгів в Україні, де ви можете здійснити купівлю необробленої деревини. Ця платформа надає можливість учасникам біржового ринку долучитися до торгів та здійснювати операції з високою ступенем надійності та захищеності.

Біржові торги проводяться у відповідності до встановлених правил та регламентів.

1 липня 2021 року стали чинними нові зміни в законодавстві, які безпосередньо стосуються галузі торгівлі деревиною.

Які важливі аспекти варто знати лісокористувачам та деревообробникам?

Зміни стосуються процедури роботи на біржі. Тепер покупці повинні не лише подати пакет документів для участі в аукціонах з купівлі-продажу сировинної деревини, а й пройти акредитацію на сайті uub.com.ua та стати її членами, підписавши відповідний договір. Такий договір буде діяти на протязі року з можливістю його продовження. Після цього лише юридичні та фізичні особи-підприємці отримають право подавати заявки на участь в аукціонах.

Обов'язкова аналогічна процедура акредитації передбачена і для продавців. Це стосується постійних лісокористувачів, а саме лісових господарств областей, які підпорядковані обласним управлінням лісового та мисливського господарств і здійснюють заготівлю деревини на території України з наміром продажу.

На аукціонах буде виставлятися вся сировинна деревина постійних лісокористувачів згідно з затвердженими кошторисами, а також деревина для індивідуального використання.

Після успішної акредитації на Українській універсальній біржі, продавці деревини зможуть подавати свої пропозиції до біржі. Оголошення про наближення аукціону буде розміщуватися на офіційному сайті біржі та на сайтах агентів, з якими укладено партнерські угоди.

Ці нові зміни у законодавстві відкривають нові перспективи для торгівлі деревиною в Україні. Акредитація на біржі та нові правила участі в аукціонах сприяють більш прозорій та ефективній системі торгівлі. Для учасників галузі це означає більше можливостей та захисту їхніх інтересів у процесі купівлі-продажу деревини.

Поділіться інформацією в соцмережах