Спортивні штани жіночі

Тема: Одяг  |   Дата: 03.12.2024

Жіночі спортивні штани залишаються на піку популярності вже кілька років поспіль. У них можна виглядати стильно та привабливо у різних життєвих ситуаціях: на прогулянках, фізичних вправах, зустрічах із друзями, пікніках, поїздках. Найголовніше - вибрати модель класних штанів відповідного фасону та розміру, за формою та кольором. Якісні штани можуть бути як однотонними, так і контрастними кольорами, а також можуть бути прикрашені нашивками, логотипами та іншим. І якщо раніше такий одяг призначався лише для спортивних тренувань та відпочинку на природі, то сьогодні жіночі спортивні штани впевнено тримають свої позиції поряд з іншими елементами одягу: спідницями, брюками та сукнями.

Як правильно вибрати спортивні штани?

Спортивні штани жіночі потрібно вибирати правильно, так само, як і інші речі в гардеробі, але при виборі даних виробів важлива не тільки модель, а й матеріал, з якого вони пошиті, оскільки саме від тканини залежить зручність та комфорт. Існує 2 види матеріалів для пошиття спортивних штанів:

  • Натуральні (льон, бавовна);
  • Синтетичні (віскоза, поліестер).

При виборі зимового одягу важливо звертати увагу не лише на зовнішні матеріали, а й на теплоізоляцію. Хороший варіант для зими - штани із синтепону та флісу. Тоді як літні моделі краще вибирати з віскози.

Також сьогодні представлено безліч варіантів, від класичних прямих моделей до легінсів, що облягають. При виборі фасону потрібно враховувати тип фігури та переваги. Наприклад, для занять йогою та пілатесом підійдуть облягаючі моделі, які не обмежують рухів. Для бігу та фітнесу можна вибрати штани більш вільного крою, які забезпечать додаткову вентиляцію.

Не забувайте і про колірну гамму. Яскраві та насичені кольори здатні підняти настрій та мотивувати на тренування, а класичні чорні чи сірі моделі підійдуть тим, хто віддає перевагу різноманітності та стриманості.

Як доглядати спортивні штани?

Для чищення спортивних штанів для жінок, особливо з мембранних тканин, підходять рідкі засоби, зазвичай гелі для чищення спортивного одягу для даного матеріалу, вони набагато кращі, ніж звичайні порошки, які можуть залишати плями.

Спортивні штани, як правило, стирають за низької температури - 30-40 градусів. Порошок не завжди добре розчиняється у такій холодній воді. Нерозчинений порошок може залишатися на одязі та застрягати у швах, натирати або викликати алергію. Порошок також закупорює пори мембрани: одяг починає промокати, і волога перестає виділятися.

Але звертайте увагу на склад гелю або капсули для чищення. Вони не повинні піддаватися полосканню та містити добавки у вигляді відбілювача або кондиціонера.

Чи можна використовувати кондиціонер для білизни?

Кондиціонер - це додатковий засіб для прання, що додається до лотка пральної машини на додачу до порошку або гелю. Він пом’якшує воду, надає чистій білизні аромату та знімає статичну електрику. Тому якщо спортивні штани пошиті з бавовняних матеріалів, то кондиціонер не зашкодить.

Для очищення мембранних тканин не можна використовувати кондиціонери, ополіскувачі та засоби для виведення плям – вони шкідливі: властивості тканини можуть змінитися, вона перестане "дихати", відводити вологу і зберігати тепло.

Як правильно сушити спортивні штани?

  • Не використовуйте сушарку для одягу або функцію сушіння в пральній машині. Зазвичай цей вид одягу боїться високих температур, тому автоматична сушарка протипоказана.
  • Не сушіть спортивний одяг на батареї. Температура вище 40°C склеює пори мембрани.
  • Сушіть речі звичайним способом за допомогою складної сушарки або мотузки у приміщенні, що провітрюється.
Поділіться інформацією в Facebook