Що потрібно знати про доставку питної бутильованої води

Тема: Доставка води  |   Дата: 01.05.2024

Чиста питна вода – запорука здоров’я і хорошого самопочуття. Якість води у центральному міському водоканалі погана, пити її не варто навіть після фільтрації чи кип’ятіння. Вона має безліч шкідливих домішок, бактерій та мікроорганізмів, які не залишаються на звичайному побутовому фільтрі та не гинуть під дією високої температури. Забезпечити чистою питною водою сім’ю чи працівників в офісі допоможе доставка води київ, доставка води від компанії EQWELLY пропонує вигідні ціни, швидку доставку, подарунки новим і постійним клієнтам.

Причини популярності доставки питної води

Замовлення бутильованої води є зручним та вигідним рішенням для дому чи офісу. Серед основних переваг:

  1. Швидкість обслуговування. Можна вибрати варіант регулярного поповнення запасів води раз у тиждень чи декілька раз у місяць або замовляти за потребою. Доставка води буде виконана в день замовлення та вчасно в наперед обговорену дату і час у разі оформлення регулярного обслуговування.
  2. Чистота та збережений природний смак води. Джерела, з яких видобувається вода, проходять відповідні перевірки та сертифікацію. Для очищення використовуються сучасні професійні фільтри, які не пропускають навіть найменші частинки шкідливих домішок.
  3. Економія часу. Завдяки сервісу доставки не прийдеться їхати у супермаркет, стояти у чергах, можна займатись важливими справами, кур’єри подбають про своєчасне поновлення запасів.
  4. Вигідні ціни. Купувати воду у пляшках об’ємом 1,5 чи 2 л дорого, замовляючи у великій тарі виходить зекономити більш ніж половину суми.
  5. Піклування про екологію. Вода доставляється в полікарбонатних бутлях багаторазового використання, це допомагає дбати про довкілля, не засмічуючи його одноразовими пляшками.

Ще 4-5 років тому доставку води замовляли здебільшого для офісів, ресторанів, медичних центрів. Сьогодні цю послугу все частіше замовляють звичайні українці, адже це зручно та вигідно. Кур’єр приносить воду до квартири, клієнтам не приходиться носити важкі пляшки, турбуватись про підйом на поверх, особливо актуально якщо у будинку немає ліфта. 

На що варто звернути увагу при замовленні доставки питної води

Найважливіший аспект, на який варто звернути увагу це якість води та наявність відповідних сертифікатів у постачальника. Також має значення:

  • графік роботи компанії, можливість отримати воду вчасно навіть у свята та вихідні;
  • можливість підписати договір на регулярне постачання води у визначені дні тижня;
  • вартість за бутель та ціна доставки;
  • можливість отримання в день замовлення;
  • наявність оптових цін, акцій та спеціальних пропозицій для постійних клієнтів.

Важливим моментом є наявність у постачальника кулерів та помп, які можна замовити для зручності використання бутлів. При їх покупці одночасно з водою вартість є значно нижчою ніж у випадку самостійної покупки на різних маркетплейсах.

Послуга доставки бутильованої води дозволяє економити час, кошти, завжди мати під рукою свіжу глибинну воду зі свердловини, яка приноситиме користь здоров’ю співробітників чи членів сім’ї.

Поділіться інформацією в соцмережах