Все що треба знати про відбілювання зубів

Тема: Стоматологія  |   Дата: 09.05.2024

Як би ретельно ви не чистили зуби, все ж варто хоча б раз на півроку варто приходити до стоматолога на профілактичний огляд. Це турбота про ваше здоров’я та ваша впевненість в усмішці.

Стоматологія Львів та медична сфера, яка щороку збільшує своє охоплення, а кількість приватних стоматологій зростає в геометричній прогресії. Сприяють цьому багато факторів. Львів має дуже вигідне географічне положення: захід країни, де не ведуться активні бойові дії, 30 км до найближчого кордону- всі ці фактори роблять Львів стоматологічною Меккою, куди приїжджають лікувати зуби українці з-за кордону.

Сяюча усмішка і білосніжні зуби давно стали символом здоров'я та успіху. Однак не всім природа подарувала ідеально білі зуби. Саме тому процедура відбілювання зубів користується величезною популярністю. У цій статті ми розглянемо, що представляє собою ця процедура, які є результати і кому вона підходить.

Що таке відбілювання зубів?

Відбілювання зубів — це косметична процедура, яка допомагає видалити пігментні плями та змінити природний колір зубів на кілька тонів світліше. Процедура може бути проведена в домашніх умовах за допомогою спеціалізованих наборів або у стоматологічному кабінеті під наглядом фахівця. Сучасні технології відбілювання забезпечують максимальну ефективність і безпеку, використовуючи пероксид водню або карбаміду як активні відбілюючі агенти.

Ефекти та результати відбілювання

Після процедури відбілювання зуби стають більш білими та привабливими, що може значно підвищити самооцінку та соціальний комфорт людини. Результати можуть варіюватися в залежності від первісного кольору зубів та індивідуальних особливостей емалі, але в більшості випадків зуби світлішають на 4-8 відтінків. Ефект від процедури зазвичай тримається від шести місяців до двох років, після чого процедуру можна повторити.

Кому підходить відбілювання?

Відбілювання зубів рекомендується особам, які мають здорову емаль та хочуть покращити естетику своєї усмішки. Це ідеальний варіант для тих, хто стикається з пігментацією зубів через куріння, вживання кави, чаю або червоного вина.

Кому не варто робити відбілювання?

Процедура не рекомендується людям з періодонтальними захворюваннями, глибокими карієсами або підвищеною чутливіст

ю зубів. Вагітним жінкам та дітям до 16 років також слід утриматися від відбілювання. Важливо уникати відбілювання у разі наявності штучних зубних коронок, вінірів або пломб, оскільки ці матеріали не змінюють колір.

Важливі поради перед процедурою

Перед відбілюванням рекомендується проконсультуватися зі своїм стоматологом, який допоможе визначити, чи підходить вам ця процедура, та обрати найбезпечніший та найефективніший метод. Також важливо провести професійну гігієну ротової порожнини, щоб максимізувати результати відбілювання.

Відбілювання зубів — це відмінний спосіб відновити природну красу вашої усмішки і знову відчути впевненість у собі. Обираючи цю процедуру, ви робите великий крок на шляху до ідеалу краси, який зараз так цінується в суспільстві.

Як проходить відбілювання зубів у кабінеті стоматолога?

Відбілювання зубів у стоматологічному кабінеті — це популярна процедура, що дозволяє зробити вашу усмішку більш привабливою. Ось як вона проходить покроково:

Крок 1: Консультація та оцінка стану зубів

Перш ніж розпочати процедуру відбілювання, стоматолог проведе огляд, щоб переконатися, що ви підходите для цієї процедури. Це включає оцінку стану зубної емалі, виявлення карієсу, пломб та інших потенційних проблем, які можуть вплинути на процес відбілювання.

Крок 2: Професійне чищення зубів

Перед відбілюванням потрібно видалити наліт та зубний камінь, щоб забезпечити рівномірне відбілювання. Стоматолог може також використати спеціалізовані інструменти для глибокого чищення поверхні зубів.

Крок 3: Підготовка до процедури

Для захисту ясен від агресивної дії відбілюючого агента стоматолог наносить на ясна спеціальний захисний бар'єр. Це може бути гель або спеціальна резинова маска.

Крок 4: Нанесення відбілювального агента

На зуби наноситься відбілювальний агент, зазвичай на основі пероксиду водню або карбаміду. Ця речовина проникає в пори емалі і окислює пігментні плями, тим самим відбілюючи зуби.

Крок 5: Активація відбілювача

Для посилення дії відбілювального агента може використовуватися спеціальне джерело світла, таке як лазер або світлодіод. Світло активує хімічний процес, який сприяє ефективному і швидкому відбілюванню.

Крок 6: Завершення процедури

Після завершення необхідного часу дії агента (зазвичай 15-30 хвилин в залежності від методу і засобів), зуби ретельно промиваються водою для видалення залишків відбілювача. Ясна також перевіряються на наявність подразнень або ушкоджень.

Крок 7: Повторення процедури

В залежності від бажаного результату і методу відбілювання, процедуру можна повторити декілька разів під час одного візиту або відкласти додаткові сесії на інший день.

Крок 8: Оцінка результату

Після процедури стоматолог оцінить ступінь відбілювання і порадить, як підтримувати результати. Також можуть бути дані рекомендації щодо гігієни порожнини рота та харчування для запобігання повторного появи пігментації.

Процедура відбілювання зубів досить проста та безпечна, коли виконується професіоналом, і може істотно покращити вигляд вашої усмішки. Важливо слідувати усім рекомендаціям стоматолога, щоб забезпечити максимальну ефективність та безпеку процедури.

Поділіться інформацією в соцмережах