Як отримати гроші до зарплати за 10 хвилин на Finsfera

Тема: Фінанси  |   Дата: 14.05.2024

Для багатьох українців заробітна плата є єдиним джерелом щомісячного доходу. Проте трапляються випадки, коли її затримують або доводиться змінювати місце роботи й тимчасово не отримувати дохід. В такому разі актуальним стає питання — де взяти кошти до зарплати в борг? Якщо мова йде про відносно невелику суму коштів, яку необхідно отримати терміново, зверніться в сервіс онлайн кредитування Finsfera — компанія видає позикові кошти швидко та з мінімальними вимогами.

Чому позику до зарплати зручно брати саме в МФО

Кредит до зарплати — це зазвичай невелика сума, яка необхідна на побутові витрати, оплату оренди житла, комунальних послуг, купівлю товарів першої необхідності.

Однак банківські установи спеціалізуються на наданні довгострокового кредитування й відносно великих сум коштів, тому цей варіант не завжди підходить споживачам. Саме в МФО можна отримати невелику суму коштів й швидко повернути з першої зарплати. Для багатьох це вигідне та просте рішення, яке має багато переваг:

  • Онлайн доступ. Отримати кошти можна через сайт МФО, просто зі свого смартфона. Сервіс Finsfera працює 24/7 й приймає запити від позичальників цілодобово.
  • Швидке оформлення. Для отримання кредиту не потрібна складна підготовка й збір документів. Оформити кредит можна за 10-15 хвилин онлайн завдяки автоматизованим процесам перевірки.
  • Електронний підпис договору. Після схвалення запиту на кредит компанія пропонує підписати договір — це обов’язкова умова всіх фінансових установ, що видають позики. В МФО підписати угоду можна віддалено, без особистої присутності в офісі компанії.
  • Сума від 500 грн. Клієнти МФО можуть обрати будь-яку суму позики в межах від 500 грн. до 8000 грн. та навіть більше.
  • Мінімальні відсотки. Для нових позичальників, які вперше звернулися за кредитом в МФО, діють вигідні знижки. Це можливість отримати позику під 0,01% в день, що дозволяє вигідно користуватися грошима без переплат.
  • Кредит на карту. Після підписання договору кредитні кошти приходять на картку в безготівковій формі. Вони готові до використання на розсуд позичальника. Їх можна зняти в банкоматі, зробити онлайн покупки або перерахувати на іншу картку.
  • Гнучкі умови по виплатам. За умовами договору МФО пропонують користуватися позикою до 360 днів і поступово виплачувати її щомісячними платежами. Проте, якщо позичальник бажає повернути кредит раніше, він може зробити це достроково без штрафів — віддати кредит можна навіть за 1 день.

Гроші до зарплати в МФО — розповсюджена послуга, якою може скористатися будь-який громадянин України у віці від 18 років. Для цього не потрібно шукати поручителя чи вносити заставу, всі етапи виконуються самостійно та швидко онлайн, без дзвінків від спеціалістів компанії.

Поділіться інформацією в соцмережах