Чому варто придбати диван від виробника

Тема: Меблі  |   Дата: 17.05.2024

Не можна уявити здоровий сон, відпочинок чи посиденьки з сім'єю або друзями без сучасного та зручного дивану. Сьогодні існує досить велика кількість різноманітних моделей таких м'яких меблів, які відрізняються за характеристиками, типом збирання та дизайном. Якщо ви шукаєте предмет інтер’єру на довготривалий термін, тоді вам варто звернути увагу на дивани від виробника.

Особливості диванів від Даніро

Український меблевий виробник Daniro працює на ринку з 1994 року і займає передові позиції в цій діяльності. Компанія постійно оновлює свій асортимент, тому кожен клієнт може купити диван від виробника високої якості та за оптимальною вартістю.

Підбирати меблеву конструкцію необхідно, спираючись на площу кімнати, де буде встановлений диван, та на мету використання. Наприклад, для невеликої вітальні оптимальний диван-книжка, де можна відпочивати самому або зустрічатися на каву з друзями. Для сну краще вибирати розкладу модель з одним або двома спільними місцями. Якщо ви полюбляєте змінювати облаштування приміщення, підійде диван-трансформер або модульний, який можна розкладати за потрібним кутом.

В інтернет-магазині Даніро ви можете придбати як модульні дивани, так і інші моделі:

  • Кутові. Цікавий варіант для невеликих кімнат, коли потрібно максимально зекономити простір. Вони досить зручні, а найголовніше – не займають багато місця й можуть бути виповненні у формі літер Г та П.
  • Прямі. Пряма форма та відсутність додаткових елементів дозволяє конструкціям добре доповнювати наявний дизайн.
  • Трансформер. Такі моделі можна розкладати та створювати одне або декілька спальних місць.

Будь-яка модель дивану виробника Даніро виготовляється з екологічних та безпечних матеріалів. Всі конструкції мають сучасний дизайн, ортопедичні властивості та представлені у різних відтінках.

Головні переваги диванів від меблевої фабрики Daniro

У порівнянні з іншими виробниками, дивани від Даніро мають низку переваг:

  • Наявність сучасних наповнювачів з ортопедичними властивостями.
  • Великий асортимент моделей, які мають різний дизайн та тип складання.
  • Оптимальні ціни, що дозволяють вигідно придбати дивани від перевіреного виробника.
  • Повний цикл виробництва дозволяє виготовляти меблеві вироби під ключ.
  • Використання практичної оббивки. Завдяки цьому дивани довго не втрачають свій привабливий зовнішній вигляд та не забруднюються.

В інтернет-магазині Даніро можна придбати як серійні вироби, так і моделі лімітованої серії.

Термін виготовлення меблевих виробів від виробника Даніро

Від складності моделі меблів напряму залежить термін їх виготовлення. В цілому процес створення дивану від виробника займає 21 робочий день. Для виготовлення ортопедичного матраца необхідно 7 днів. Якщо у вас виникне потреба в отриманні меблів раніше за вказаний термін, компанія залюбки обговорить за вами це питання та зробить усе можливе, щоб ви отримали диван якомога швидше.

По місту Львів доставлення відбувається безкоштовно, а по території України ціна встановлюється індивідуально в залежності від виробу та місця доставки. Самовивіз відбувається з шоу-румів компанії. Меблева фабрика Daniro – це завжди якісні меблі, найкращий сервіс для клієнта та доступні ціни.

Поділіться інформацією в соцмережах