Корпоративні подарунки: впізнаваний стиль та увага до партнерів по бізнесу

Тема: Подарунки  |   Дата: 18.12.2023

Зміцнення ділових зв’язків та розвиток компанії — важлива складова будь-якого бізнесу. Корпоративні подарунки допомагають підвищити впізнаваність бренду, зміцнити імідж компанії, залишити по собі приємне враження.

Фірмовий текстиль, прикрашений логотипом компанії, дозволяє створити точку дотику бренду з цільовою аудиторією: діловими партнерами, потенційними клієнтами та співробітниками. Щоб не зіпсувати враження, як корпоративний сувенір важливо використовувати якісні та практичні речі. А якщо йдеться про текстиль, особливу увагу слід приділити способу нанесення логотипа.

Корпоративні сувеніри з вишивкою: переваги.

Сьогодні існує безліч способів нанесення логотипів:

  • термодрук;
  • флексографія;
  • шовкографія;
  • сублімаційний друк;
  • прямий друк та інші.

У кожного з них є як плюси, так і мінуси, найвагоміший з яких — поступове стирання малюнка в процесі використання речі. Але, якщо ви хочете, щоб логотип вашої компанії завжди виглядав ідеально, для брендування варто використовувати високопрофесійну машинну вишивку. Такий спосіб має масу переваг:

  • логотип не стирається згодом та завжди має пристойний вигляд;
  • вишивку можна робити на будь-якій тканині, тоді як друк картинки на фактурному матеріалі практично неможливий;
  • логотип виглядає помітно та об'ємно, привертає увагу.

Брендовані вишиті речі виглядають круто та довго зберігають привабливий зовнішній вигляд. Також на деякі види тканин логотип можна нанести тільки вишивкою. Наприклад, махрові рушники.

Різновиди корпоративного текстилю.

Щоб досягти максимального рекламного ефекту, логотип компанії слід розміщувати на речах, якими користуватимуться постійно. Найпопулярніший варіант корпоративного подарунка — рушники з логотипом на замовлення. Такий подарунок не соромно зробити діловим партнерам, гостям фірми, потенційним клієнтам. Протягом дня людина миє руки близько 10 разів, тож вишитий логотип на рушнику точно не залишиться без уваги.

Кепки з логотипом на замовлення — не менш популярний подарунок. Такі речі із задоволенням носить молодь, та й люди старшого покоління не відмовляться сховатися від сонця у спекотний день. Кепки з логотипом коштують відносно недорого, тому їх часто використовують як подарунок майбутнім клієнтам на виставках, ярмарках та під час проведення рекламних акцій.

Окремо або на додаток до кепок можна використовувати футболки з логотипом на замовлення. Це практичний подарунок, що точно не залишиться без уваги. Якісну футболку з оригінальним вишитим логотипом приємно одягти на відпочинку, вдома чи на заміській прогулянці. У багатьох компаніях кепки та футболки з логотипом використовуються як уніформа. Співробітники носять їх щодня, збільшуючи лояльність до бренду.

Правильно вибраний фірмовий стиль компанії — важлива складова її розвитку, а корпоративні подарунки співробітникам, діловим партнерам та потенційним клієнтам — чудовий спосіб вкотре нагадати про себе. Замовити рушники, кепки, футболки з логотипом можна на сайті компанії «Іннетте»: https://innette.com.ua/. Фахівцям компанії під силу вишити логотипи будь-якої складності. Двадцятирічний досвід роботи та високоточне японське обладнання дозволяють не турбуватися про якість продукції — вона завжди на висоті.

Поділіться інформацією в соцмережах