Магазин подарунків Uamade – хіт парад крутих речей

Тема: Подарунки  |   Дата: 11.04.2024

Неважливо, наближаються Новорічні свята чи Великдень, день народження подруги чи День Валентина – у всіх завжди починається подарункова лихоманка. І перше питання – де шукати красиві чи корисні, цікаві чи смачні вироби, які можна дарувати і гарантовано викликати позитивні емоції.

Перше, що приходить в голову – це відвідати різні магазини де пропонують одяг, посуд, товари для хобі, аксесуари. Але хіба у сучасної людини зайдеться стільки часу? І не треба, бо є друге і більш правильне рішення – відвідати онлайн магазин подарунків https://uamade.ua/uk/gifts/. Консультанти ЮаМейд гарантують, ви будете здивовані і вражені асортиментом, пропозиціями, якістю та цінами. Тут знайдуться подарунки на всі свята, на всі смаки, на всі бюджети.

Кращі ідея для презентів

Складно назвати якийсь один чи два чи, навіть десять товарів, які ідеально підходять на звання «кращий подарунок». Бо виявляється, для підбору презенту треба враховувати дуже багато факторів серед яких:

  • Привід;
  • Вік отримувача;
  • Стать;
  • Статус;
  • Взаємини між тим хто дарує подарунок і тим хто отримує.

Якщо про привід, то існує безліч свят, серед яких класичні такі як Новий рік чи Великдень, День народження чи Весілля. На кожне свято прийнято дарувати подарунки і на кожне свято вони будуть різні за видом, тематикою та навіть вартістю. А ще існує велика кількість «додаткових» свят таких як професійні свята (день медика, будівельника, рятувальника тощо), День Ангела, День матері, День закоханих. Фактично кожен день якесь свято і тому існує дуже багато різних речей, які можна підбирати в якості презенту.

Вік, стать та статус того хто отримує подарунок теж має значення, бо, як правило дитячі презенти відрізняються від речей, які актуально дарувати дорослим. Те саме стосується хлопців/дівчат, хоча все частіше споживачі обирають речі, які позиціонуються як універсальні, тобто пасують і дівчатам і хлопцям.

Статус теж має значення, але головне, врахувати ступінь знайомства людини яка отримує презенті дарує. Бо подарунок для колеги – це суто про повагу, а презент для коханої – це вже про любов. Також навряд чи доречно дарувати подрузі те саме що мамі чи бабусі. Не заплутатися у всіх нюансах подарункового етикету допоможуть консультанти. Вони підкажуть, на які саме товари треба звернути увагу в залежності від того на яке свято і кому ви шукаєте презент.

Та головне, що всі товари представлені на сайті UaMade відрізняються оригінальним дизайном та високою якістю. А це значить, що такий презент точно прийдеться до смаку і викличе позитивні емоції причому не тільки у щасливчика який його отримає, а і у людини яка його купує.

Поділіться інформацією в соцмережах