Подарунки до 300 грн: як скреативити з невеликим бюджетом

Тема: Подарунки  |   Дата: 24.03.2022

Найголовніше в подарунку - це бажання зробити приємно людині, але ніяк не вартість. Цінність подарунка ніколи не полягає в його ціні, вона в тому, як ретельно ви підходили до його вибору, чи враховували інтереси та хобі людини. Цінність подарунка в тому, принесе він ті ж очікувані позитивні емоції, чи ні. Але що робити, якщо бюджет обмежений, а подарувати щось незвичайне та корисне все ж таки необхідно? Прекрасною альтернативою стануть подарункові сертифікати.

Звичайний подарунок або сертифікат: що вибрати?

Коли сума подарунка не надто велика, то варіантів звичайних подарунків залишається зовсім небагато, якщо зі звичайними подарунками не сильно вийде покреативити, то ось на Гіфтмол можна без проблем знайти подарунки до 300 грн. Вгадати із подарунком завжди складно, а тим більше тоді, коли на його покупку є лише невелика сума.

Щось цінне на таку суму не купиш, проте віддавати перевагу якійсь дрібнички або непотрібному сувеніру, на кшталт "прикольної" чашки або блокноту з ручкою теж не варто. Якщо ви самостійно вибрати подарунок не можете, то найкраще надати можливість винуватцю урочистостей самостійно вибрати собі подарунок. Адже хто, як не він знає, що саме йому потрібне, і що він хоче? Але це так зробити? Подарувати гроші у конверті? Це, напевно, найгірша з ідей, навіть чашка з анекдотом на тлі цього не здається такою поганою ідеєю. Замінити гроші у конверті можна на подарунковий сертифікат на 300 грн.

Що купити до 300 грн?

Незважаючи на те, що ви вибрали дарувати подарунковий сертифікат і зняли з себе відповідальність за вибір презенту, вибирати все-таки доведеться. Як мінімум – місце, в яке хочете подарувати сертифікат. Насправді пропозицій досить багато, вибрати є з чого:

  • Сертифікат у книгарню. Ми теж дотримуємося тієї думки, що книга – це найкращий подарунок, проте лише в тому випадку, якщо її вже не читали, а жанр підібраний правильно. Ну, ви зрозуміли, краще дати можливість вибрати.

  • Сертифікат на АЗК. Біль усіх водіїв - це дивитися, як на заправці капає лічильник, уявіть, як приємно буде заправитися і нічого за це не платити.

  • Сертифікат у магазин косметики. Доглядову косметику ми використовуємо щодня, вибрати її на подарунок досить складно.

  • Сертифікат у магазин товарів для рукоділля. Якщо винуватець урочистостей любить робити щось своїми руками і має безліч хобі, то точно оцінить такий презент.

  • Сертифікат на підписку на онлайн-сервіси. Без музики, серіалів та фільмів життя було б взагалі нудним, надайте своїм близьким можливість насолоджуватися мистецтвом!

Якщо фантазія вийшла з чату і навіть з перерахованих на сайті десятків магазинів і сервісів ви не змогли вибрати щось підходяще, то можна вибрати універсальний сертифікат від Гіфтмол. Скориставшись ним, людина зможе сама вибрати на сайті те місце, де захоче витратити гроші.

Поділіться інформацією в соцмережах