Ножі Benchmade: види, характеристики, особливості

Тема: Аксесуари для кухні  |   Дата: 17.02.2022

Американська компанія Benchmade виробляє ножі багато років, пропонуючи покупцям цікаві колекції. Це якісні та практичні аксесуари з особливим стилем.

Від мисливських до туристичних ножів Benchmade

Колись компанію Benchmade знали виключно по ножах-метеликах. Це своєрідні вироби з рукояттю із двох половин, у пазах якої ховається лезо (у складеному вигляді). Потім американський бренд почав розширювати лінійку та випускати різні ножі для полювання, туризму, риболовлі тощо. Вибір великий, тому ви можете купувати ножі Benchmade на різні випадки життя, будь це похід, виконання дрібних побутових робіт тощо. Кожна модель відрізняється високою якістю та надійністю.

Види ножів Benchmade

Залежно від характеристик та призначення розрізняють такі види аксесуарів:

  • мисливські та рятувальні;
  • туристичні;
  • тактичні;
  • для виживання та ін.

Кожен тип має свої особливості, наприклад, тактичні ножі універсальні, вони добре лежать у руці та оснащуються надійним механізмом, що міцно фіксує лезо на місці. Мисливські моделі можна використовувати для обробки видобутку, облаштування ночівлі, нарізки продуктів та ін. ) і т.д.

Особливості американських ножів Benchmade

Це брендові аксесуари, виробник яких слідкує за якістю своєї продукції. Більшість моделей, представлених у колекціях Benchmade, відрізняються:

  • невеликою вагою (з виробами легко керуватися);
  • компактними розмірами (без праці збожеволіють у кишеню одягу або кишеньку рюкзака);
  • ергономічність (добре лежать у руці);
  • довговічністю (у виробництві використовуються якісні матеріали).

Рукінята не ковзають у руці. У ножах передбачається опція блокування леза. Є моделі із зафіксованим клинком (наприклад, Benchmade SOCP Dagger 176BK).

Клинок більшості моделей робиться з преміальної сталі, яка добре тримає заточування, має прекрасні антикорозійні властивості і гладку крайку. Наприклад, такий матеріал використовують у виробництві аксесуарів колекції Bugout (одна з найпопулярніших серій, до якої входять полегшені ножі для щоденної експлуатації).

Докладніше з колекціями Benchmade знайомтесь на сайті за посиланням, вказаним у матеріалі. Бренд пропонує широкий асортимент, так що ви легко знайдете відповідну модель для поставленого завдання, будь це полювання, виїзд на природу, рибалка або просто покупка аксесуара для побутових робіт.

Поділіться інформацією в соцмережах