Критерії вибору м’яких меблів

Тема: Продаж меблів  |   Дата: 24.11.2021

Сучасне житло важко уявити без комфортних та функціональних виробів. Такими предметами вважаються м'які меблі. На ринку представлений великий асортимент, що ускладнює вибір. Дуже важливо, щоб м'які меблі дарували комфорт та затишок у будинку, гармонійно вписувалися в інтер'єр кімнати та відповідали стандартам якості.

Дивани - меблі м'які

Вибрати м'які меблі меблі Меблі ОК рекомендують обдумано. Стилісти рекомендують вивчити максимум інформації та віддати перевагу тим виробам, які відповідатимуть стандартним критеріям.

Моменти, на які слід звернути увагу

Основне завдання м'яких меблів створити комфорт та затишок у будинку. Такі предмети покликані дарувати тепло, адже як приємно розташуватись у кріслі перед телевізором або повалятися на дивані з цікавою книгою у вихідний день. Однак, щоб м'які меблі стали «острівцем» релаксу необхідно, щоб вони відповідали:

  • Розміру приміщення. У велику кімнату рекомендується вибирати відповідний диван, крісла, пуф, а в малогабаритну – невеликі меблі. Для визначення розміру варто визначити місце, де будуть встановлені предмети та виміряти площу вільного простору. Знаючи габарити меблів, можна приступати до пошуку моделі.
  • Загальний стиль кімнати. Колір дивана можна підбирати в тон до стіни або в контраст із загальним інтер'єром. Монохромний стиль передбачає той момент, що м'які меблі зіллються зі стіною, а ось при контрасті стане головним акцентом кімнати.
  • Індивідуальні вимоги. Якщо диван підбирається як спальне місце, то він повинен відповідати стандартам за розміром, безпекою, міцністю. Рекомендується не забувати і про практичність конструкції, особливо якщо виріб вибирається для дитячої спальні: дитина повинна самостійно розкладати та складати її.
  • Безпеки. При покупці необхідно поцікавитися у продавця, чи має він на вироби сертифікати якості. Відповідність стандартам гарантує високу якість та екологічну чистоту матеріалів.

меблі м'які меблі

М'які меблі продаються окремо або комплектом. Стилісти рекомендують звернути увагу саме на готові ансамблі, адже всі предмети в ньому виготовлені в єдиному стилі та оформленні. Така покупка дозволяє не замислюватися про грамотний підбір дивану та крісел. Комплекти можуть складатися з різних виробів м'яких меблів: склад гарнітура вибирають відповідно до індивідуальних вимог та уподобань.

Поділіться інформацією в соцмережах