Навіщо потрібна психологія?

Тема: Психологія  |   Дата: 12.10.2021

Багато хто погодиться, що психологія - це не тільки цікава, а й дуже потрібна для життя наука. Вона складна на емоційному рівні, але водночас досить легка для вивчення. Психологи потрібні не тільки для допомоги людям, а й у відділи статистики, кол-центри, для проведення опитувань та анкетування, набору персоналу та багато іншого.

Психологія

Так ось, давайте розглянемо, що саме в ній так приваблює та стає найбільш потрібним. Для початку усвідомимо, що існує теоретична та практична психологія, і одна без іншої не ефективна, тому діяти все починає лише в комплексі.

Психологія (з грецької "психо" - душа, "логос" - наука, вивчення) - це наука, яка вивчає особливості та причини поведінки індивідуума, колективу та соціуму. Вся краса в тому, що за допомогою таких знань можна не тільки керувати власною свідомістю, а й чужою, а так само і підсвідомістю (це вже по частини такого відгалуження, як НЛП – нейролінгвістичного програмування). Ті, хто вміє реально все використовувати на практиці, можуть добитися просто грандіозний успіх. Головне, правильно підійти до цього питання.

Щоб доповнити картину у практиковані психології, варто звернути увагу і на такий чимало важливий елемент, як фізіогноміка (наука про значення міміки та жестів). Саме невербальне спілкування показує вісімдесят відсотків потрібної інформації, і лише двадцять – за допомогою спілкування.

Є багато цікавих авторів, які стали легендарними, завдяки своїм вченням та трактатам. Кожен з них має свою думку і бачить світ і оточуючих по своєму. Але теорії та погляди всіх них чудово працюють на практиці.

Візьмемо, хоча б, для прикладу Зигмунда Фрейда (засновник психоаналізу та тлумача сновидінь з наукового погляду). Центром усіх його навчань стало "Лібідо", він всі вирази поведінки пояснює статевим потягом і активною дією індивідуумів в результаті сильних гормональних стрибків. Хтось вважає його генієм, а хтось - звичайним збоченцем. Але те, що його теорія справді має потужний ґрунт і діє навіть на практиці - це факт.

Психологія - це не просто наука, це навички розуміти себе та інших, можливість уникнути небажаних ситуацій, покопатися у чужих думках, зробити багато корисних висновків, полегшити переживання та стреси, правильно побудувати життя. Кожна людина має бути хоч трохи психологом. Тих, хто є, не докладаючи спеціальних зусиль, називають мудрими. Погодьтеся, це дуже приємно. То що заважає порозумнішати кожному? Так що пробуйте, вчіть, використовуйте та насолоджуйтесь. 

Щоб знайти хорошого психолога, можна відвідати деякі медичні клініки та центри України на сайті ua-region.

Якщо Вам необхідно звернутися до психолога у Львові, рекомендуємо центр психології Верде:
https://www.ua-region.com.ua/3224021025.

Поділіться інформацією в соцмережах