Корм для котів: ідеальний раціон вашого улюбленця

Тема: Домашні тварини  |   Дата: 21.01.2022

Догляд за вихованцем - невід'ємна частина обов'язків вихованців. Це необхідно для здоров'я, гармонійного розвитку та доброго самопочуття чотирилапого друга. Цей процес неможливий, без підтримки правильного раціону, в якому особливе місце займає якісний корм для котів https://varus.zakaz.ua/uk/categories/cat-food-varus/. Ні для кого не секрет, що пушистики не повинні їсти "людську" їжу: вона може їм шкодити або бути недостатньо ситною та збалансованою. У продажу є корм для кішок з різними смаками (телятина, курятина, крольчатина, свинина, яловичина та рибні різновиди), тому кожен господар зможе знайти для свого улюбленця ідеальний варіант.

Вибираючи корм для кота, варто звертати увагу на його вік, особливості породи та смакові уподобання. Не завжди вдається підібрати ідеальну їжу з першого разу. Однак, якщо запропонований варіант вихованцю не підходить, він просто відмовиться його вживати. Таким чином, зрозуміти побажання та потреби тварини нескладно. Потрібно лише запастися терпінням та порадитися з ветеринарами чи заводчиками.

Якщо ви завели муркотить друга, але не знаєте, де найбільший вибір спеціальної їжі для нього і де купити її найвигідніше, відвідайте сайт інтернет-магазину Варус. У розділі “Для тварин” знайдеться багато корисних, якісних та важливих для котика будь-якої породи та віку товарів.

Купити корм для кішок за вигідною вартістю

У пошуках ідеального корму для кішки багато господарів купують товари різних торгових марок. Благо асортименти в маркеті Varus настільки широкий, що в ньому представлена ​​продукція практично всіх відомих в Україні брендів. Серед них:

 • Purina;

 • Sheba;

 • Friskies;

 • Felix;

 • GOURMET;

 • kitekat;

 • whiskas;

 • CLUB 4 PAWS;

 • Brit;

 • Beyond;

 • Dreamies та ін.

Ціни кожного товару вказані під його фото в електронному каталозі. Корм продається фасованим у зручні пакети або банки, може бути у сухому та вологому вигляді. На полицях магазину також можна знайти спеціальний паштет. Знайти потрібну позицію легко, використовуючи пошуковий рядок або систему фільтрів. Часті акції, які пропонує магазин Варус varus.zakaz.ua, дозволяють купувати потрібні товари за привабливою вартістю.

Можливість замовляти потрібне в режимі онлайн спрощує життя багатьом мешканцям Києва та Дніпра. Цьому сприяє доставка, що здійснюється в робочий час маркету в межах обраного клієнтом тимчасового вікна. Вона передбачає візит кур'єра додому та можливість вибору способу оплати. Таким чином, про якість придбаних у Мережі продуктів хвилюватися не варто: перевіряйте все на місці, оплачуючи покупки при отриманні.

Вигідно купити найкращий корм для улюбленця можна не тільки з доставкою. Всі зручності онлайн-шопінгу поширюються і на замовлення із самовивозом. Магазин Варус створив продуману систему отримання таких покупок: на окремій касі з можливістю оплати різними способами (готівкою, карткою або за допомогою інтернет-платежів).

Дозвольте собі вибирати для улюбленця тільки найкраще, забувши про втому, довгі походи між товарними рядами та черги на касі.

Поділіться інформацією в соцмережах