Особливості та переваги пластикових стаканчиків

Тема: Одноразова упаковка  |   Дата: 14.02.2022

Пластикові стаканчики - це практична тара для використання в кафе, офісах або вдома. Вони зручні у використанні, не займають багато місця і, що найголовніше, гігієнічні. Такий посуд найчастіше вибирають до кулерів, встановлених у державних та приватних закладах: клініках, школах, ВНЗ. Стаканчики із пластику також приваблюють можливістю вибрати бажаний колір та розмір під загальну стилістику. Додатково на них можна нанести логотип або мотиваційний текст, що підніме настрій та впізнаваність бренду. Здавалося б, прості стаканчики для кави, чаю, води або інших напоїв, а скільки можливостей та переваг.

Види пластикових стаканчиків

Сучасні українські виробники, в тому числі і “Оптіпак”, пропонує своїм клієнтам широкий асортимент одноразової пластикової тари, яка задовольнить усі основні запити. Серед основних напрямків слід виділити такі:

  • пластикові стаканчики для кулерів;
  • тара для торгових апаратів;
  • пластикові склянки для пива;
  • універсальні стаканчики зі спіненого пластику.

Кожен вид по-своєму зручний і практичний у використанні. Головне, що не займає та не вимагає багато місця для зберігання. Їх можна поставити один на один, створивши якусь піраміду.

Однією із затребуваних вважаються стаканчики для кулерів. Їх можна використовувати в офісах, університетах, лікарнях, дитячих садках та інших закладах. Це один із найтендітніших і найтонших варіантів, найчастіше представлений в обсязі 200 мл. Також до категорії популярних можна віднести тару для торгових апаратів.

Особливості пластикових стаканчиків

Головна особливість пластикових стаканчиків полягає безпосередньо у матеріалі. Одноразова тара високої якості виготовляється з поліпропілену або полістиролу. Матеріали термостійкі та добре зберігають форму, деформації не відбувається. Вироби з такого пластику безпечні та нешкідливі для здоров'я, відмінно підходять для гарячих та холодних напоїв.

Основна відмінність, яка переважає над керамічним посудом - це невелика вага та компактний розмір. До переліку можна додати ще й одноразове використання: випили та викинули стаканчик, не треба думати, де помити та як це зручно зробити.

Додатково у вищезазначеному слід додати цінову політику. В інтернет-магазині "Оптіпак" зручні умови для оптових замовлень. Обов'язково перейдіть, ознайомтеся та зробіть замовлення!

Пластикові стаканчики для кави та чаю

Зараз особливою актуальністю користуються пластикові стаканчики під каву та чай із торгових автоматів. Вони виготовляються спеціальних розмірів із термостійкого пластику. Колірна гама такої тари відрізняється від традиційнішої, якби замовляли каву з собою в кав'ярні. Зазвичай стаканчики коричневого кольору зовні та білі — всередині, здебільшого представлені з ручкою. Характеризуються низькою теплопровідністю, що дозволяє насолоджуватися гарячим напоєм та не обпалювати руки.

Пластикові склянки для кави та чаю для вендінгових апаратів необхідно вибирати їх особливостей та конструкції обладнання.

Вибір пластикових стаканчиків

Вибираючи пластикову тару, орієнтуйтесь на декілька критеріїв:

  • призначення стаканчика. Виріб може бути використаний для гарячих або холодних напоїв. Оскільки для соків і коктейлів краще вибирати більший обсяг, для чаю або кави компактніші варіанти.
  • особливості використання - важливий фактор. Це може бути як напій із собою, так і склянки для пиття у закладі. Тут важливо виділятися дизайном, концептом, зробити лого на виробі, щоб “впадало” в очі та привертало увагу.
  • матеріал виготовлення. Склянки можуть бути із полістиролу PS або PLA. Біорозкладний пластик, нешкідливий для людини та навколишнього середовища.

Вибирайте пластикові стаканчики компанії “Оптіпак”, і ви будете задоволені!

Поділіться інформацією в соцмережах