«Макснет» — професіонали на ринку телеком послуг

Тема: Послуги  |   Дата: 13.06.2023

Харківський гігабітний провайдер та оператор зв’язку «Макснет» на сьогоднішній день надає широкий спектр телекомунікаційних послуг, у числі яких гігабітний Інтернет, телебачення, SIP-телефонія з міським телефонним звʼязком і 0800 номерами, відеоспостереження, хмарні послуги та сервіси тощо.

Історія компанії бере початок з квітня 2002 року з надання послуг Dial-Up. З часом компанія впроваджує Ethernet, FTTB, GPON та інші інноваційні цифрові технології на базі власної мережевої інфраструктури, а також розширює напрями своєї діяльності та перелік послуг для дому та бізнесу.

«Макснет» має статус реєстратора доменних імен в Україні та провайдера найшвидшого Інтернету у м. Харків, входить до складу Інтернет Асоціації України. Це стабільна та надійна компанія, яка продовжує робити свій вагомий внесок у розвиток телеком послуг не тільки в Україні, а й за її межами.

Чому «Макснет»довіряють?

 • Маємо власну оптоволоконну мережу з резервуванням каналів.

 • Забезпечуємо автономність і безпеку цифрового життя та здійснюємо цілодобову підтримку клієнтів кваліфікованою та досвідченою командою.

 • Надаємо високошвидкісний доступ до Інтернету.

 • Використовуємо інноваційні технології для якісної роботи сучасних сервісів.

 • Пропонуємо комплексні рішення та сервіси для приватних та корпоративних абонентів.

 • Будуємо прозорі взаємовідносини з клієнтами та партнерами.

Чому вигідно користуватися послугами «Макснет»?

Замовляючи послуги «Макснет», ви отримуєте можливість користуватися якісним зв'язком за вигідною ціною. А роблячи це у період дії спеціальних пропозицій та акцій, ще й маєте змогу заощадити на оплаті послуг, отримуючи знижки та бонуси.

Так, всім абонентам тарифу 100 Мбіт/с компанія бонусом надає додаткові 100 Мбіт/с без доплати (тобто за наявності технічної можливості абонент отримує 200 Мбіт/с по ціні 100 Мбіт/с). А за рекомендацію «Макснет» другу або знайомому, який збирається підключати послугу «Інтернет» або «ТБ», ви разом отримуєте по місяцю послуг у подарунок.

Оцінивши перелічені вигоди, кожен другий абонент з «Макснет» вже понад 6 років.

Як підключити послуги?

Для підключення послуг «Макснет» вам потрібно:

 1. Визначитися, яку саме послугу з пропонованих ви хочете підключити: Інтернет, телебачення, Інтернет + телебачення, телефонія.

 2. Обрати відповідний вашим потребам тарифний план з представлених на сайті.

 3. Залишити заявку зручним вам способом (заповнивши форму на сторінці сайту або зателефонувавши операторам).

 4. Домовитись зі спеціалістом про візит у зручний для вас час.

 5. Дочекатись візиту спеціаліста, який здійснить професійне підключення та налаштування необхідного обладнання.

Поділіться інформацією в соцмережах