Школа англійської мови – Антишкола: чому потрібно вибрати саме їх?

Тема: Освіта  |   Дата: 03.12.2021

Вчити англійську мову – непроста справа. Для цього необхідно добре поставлена ​​мета, щоб стимул не кинути все на півдорозі. У цій справі ще чимало важливим вважається питання щодо вибору навчального закладу.

школа англійської

Школа англійської може бути будь-якою, але головне розуміти, що ви там отримаєте і якими способами. Усім, хто бажає здобути впевненість у своєму розмовному english language, навчитися мислити та вільно відповідати на іноземну мову – є дуже гарна пропозиція. АнтиШкола - унікальний навчальний центр, який допомагає швидко, легко та ефективно освоїти цю нелегку справу.

Сучасний метод освіти

Наша команда пропонує унікальну методику навчання, яка побудована на постійному спілкуванні студентів та викладачів. На уроках немає нудних підручників та збірників завдань. Ми не садимо студентів за парти і не викликаємо дошки на перевірку домашнього завдання. У наших офісах панує легка та невимушена обстановка, де всі спілкуються, п'ють чай із смачними печивом, дивляться фільми, обговорюють їх та будь-які інші ситуації з повсякденного життя кожної людини.

Ми ведемо практичні заняття з використанням інтерактиву та гейміфікації. Наші студенти грають у різні пасивні та активні ігри. Усі заняття відбуваються виключно англійською мовою. Якщо вам стане щось незрозуміло, то вчитель обов'язково допоможе вам жестикуляцією або наштовхне на ту думку без уживання вашої рідної мови.

Викладацький склад проходить ретельний відбір у вигляді великої кількості співбесід. Весь наш трудовий колектив має міжнародний досвід освіти та знає, як необхідно легко та цікаво вчити студентів. На початку нашого шляху кожен із вас здає маленьке тестування у вигляді нескладного тесту. Він допомагає нам дізнатися вас усіх ближче та скоригувати нашу стандартну програму під ваші цілі, інтереси, можливості, рівень знань та вік.

Напрямки в нашому центрі є різні: для айтішників, для юристів, для інженерів, для менеджерів, для журналістів, для логістів та інших спеціальностей. Формати доступні у нас онлайн та офлайн. Навчання може проходити в індивідуальному вигляді, груповому, парному або корпорації. Є у нас інтенсивні курси, які допоможуть у найкоротші терміни вивчити якусь базу іноземної для особливо події. Також всю підготовку можна отримати з реальним носієм мови.

англійська від антишколи

У кожного студента у вільному доступі буде онлайн-платформа. Усі матеріали зібрані в одному місці:

  • відеоуроки,
  • інтерактивні домашні завдання,
  • захоплюючі статті,
  • популярні челенджі та місії,
  • квести та тренажери на перевірку знань;
  • внутрішній відеозв'язок;
  • speaking clubs.

Якщо ще залишилися сумніви, приходьте на пробний урок. Antischool зробить все можливе, щоб вам було комфортно і результати не змушували на себе чекати.

Поділіться інформацією в соцмережах