Вибір обручки: поради стилістів

Тема: Весілля  |   Дата: 07.12.2021

Весілля – це не тільки приємний час, а й безліч клопотів. За короткий час молоді мають вирішити безліч завдань і організувати для себе свято-мрію. Звертати увагу слід на кожну дрібницю, адже навіть незначна деталь задає загальну атмосферу.

кільця обручки

І якщо створення весільного заходу можна довірити спеціальним компаніям, то обручки слід підбирати самостійно. Стилісти Злато рекомендують підбирати сакральні аксесуари так, щоб вони приносили задоволення обом людям.

Професійні рекомендації

Щоб молоді люди не розгубилися серед різноманітності моделей іміджмейкери рекомендують скористатися порадами:

  • Визначитись з матеріалом виготовлення. Сьогодні символіка виготовляється як із золота, так і срібла. Для полегшення вибору варто згадати які прикраси присутні в скриньці, адже тепер їх доведеться поєднувати зі знаком кохання та вірності.
  • Встановити чи матиме виріб інструкцію чи ні. Рекомендується визначити чи буде кільце зручним та практичним. Якщо вибраний гладкий обідок, то все просто. А ось при виборі прикраси з каменем варто визначити тип мінералу, його колір та розмір.
  • Вибрати товщину та форму кілець. Широкі або вузькі, із закругленою облямівкою або європейського зразка – вибір обручок безмежний. Обов'язково варто розглядати кілька моделей, щоб підібрати індивідуальний варіант коштовності.
  • Вибрати розмір. Визначаючи параметри стилісти рекомендують пам'ятати про те, що обручку носять постійно. Відповідно, аксесуар має комфортно розташовуватися на пальці, не спадати з нього і не тиснути.
  • Визначитись із загальним стилем прикрас. Найчастіше молоді люди вважають за краще носити однакові за напрямком вироби. Зовсім необов'язково, щоб вони були схожі на близнюків. Найкращим вибором вважається придбання моделей, що сподобалися, об'єднаної загальною деталлю або дизайном.

Традиційними виробами для весілля є кільця, виготовлені з червоного золота. Популярність гладкого дизайну обумовлена ​​невеликою вартістю, привабливим зовнішнім виглядом, практичністю. Тим не менш, все більше молодих пар підбирають оригінальні обручки, які не схожі на стандартні.

кільця обручки

Вибираючи обручки стилісти zlato рекомендують пам'ятати, що це символ кохання двох людей і тільки вони мають право вирішувати, як він виглядатиме.

Поділіться інформацією в соцмережах