Що представляють бойлери Roda

Тема: Побутова техніка  |   Дата: 25.01.2022

На сучасному ринку котел Roda від французького виробника займає не останнє місце. Всесвітньо відома компанія пропонує купити бойлер Roda, де є моделі з різним об'ємом до 200 літрів. Ця техніка стане відмінним рішенням для клієнтів, які бажають мати гарячу воду, але за доступними та економічними цінами. Завдяки міцній конструкції та використанню у виробництві кращих матеріалів, котел буде успішно працювати лише один рік.

Який асортимент є у продажу?

Французький виробник пропонує широкий асортимент водонагрівачів, що складається з декількох видів:

• основним джерелом енергії є електрика;

• працює за рахунок тепла від іншої системи опалення;

• із спеціальними екологічно чистими насосами, які черпають теплову енергію з навколишнього середовища.

Важливо відзначити, що остання категорія котлів є найдорожчою у плані вартості. Однак в асортименті розроблені простіші та складніші конструкції, з рядом додаткових або стандартних функцій.

Кілька популярних моделей

В цю лінійку входять агрегати, потужність яких варіюється в межах 10-100 літрів. Кожен має високий та надійний захист бака. Вони працюють на сухих резисторах. Незалежно від моделі, кожен пристрій відрізняється ергономічним та простим дизайном.

Стеатит Слім ВМ 80 N3 СМ

Ця модель має об'єм 80 літрів і може легко забезпечити водою 2-3 особи. Як і в багатьох котлах Roda, пристрій працює із сухим ТЕНом. Для захисту обладнання від корозії використовують спеціальну технологію якості Diamond. Устаткування може бути встановлене горизонтально або вертикально. Він не займе багато місця навіть на невеликій площі, оскільки має компактні розміри.

Потужність нагрівального елемента 2,1 кВт. Максимальний тиск становить 8 атмосфер, температура може нагріватися до 65 градусів.

O'Pro Малий ПК 10 RB

Це 10-літрова модель. Нагрівач містить магнієвий анод, який допомагає знизити ймовірність виникнення та поширення корозії. Рівень потужності 2 кВт. Таким чином гаряча вода з'являється за лічені секунди. Основною перевагою є можливість роботи пристрою за умов підвищеної вологості. Максимально можливе нагрівання води – 65 градусів. Обладнання має відмінні показники продуктивності та має великий експлуатаційний ресурс.

Поділіться інформацією в соцмережах