Що таке огорожа Industry?

Тема: Технології  |   Дата: 17.01.2022

До кінця 2021 року вітчизняний ринок налічує безліч різних огорож, які припадають до смаку жителям з різних куточків країни. Хтось шукає огорожу багатший, хтось з дешевою ціною, хтось стильний для прикраси екстер'єру, хтось такий, щоб не було видно нічого, що діється на огородженій території, а хтось такий міцний, що жодна людина не пройде. Зрештою кожен знаходить те, що шукає.

панельне огородження

Часто вибирають для позначення меж ділянки з асортименту варіантів: панельна огорожа, з профнастильного листа, цегли, металевого дроту, штакетин, звичайної сітки та інші. Компанія-лідер на українському ринку з виробництва металевої сітки та огорож Сітка Захід представляє клієнтам найкращу за якістю сітку рабицю, секційну огорожу, з габіонів, штакетника з найбільш затребуваними параметрами. Але на цьому виробник не зупиняється, постійно вдосконалюється та впроваджує на вітчизняний ринок нові оригінальні продукти. Як варіант пропонує вибрати паркан із профільної труби.

Огорожа з профільної труби, або як її називають Industry - це металовироб із профілю, що складався із сталевих оцинкованих труб, покритих полімерною якісною фарбою. При виробництві конструкція зварюється поперечними ідентичними лозинами на автоматичному сучасному обладнанні, тому в результаті виходить міцна споруда, яку неможливо зламати, пошкодити, демонтувати. Тому антикорозійний, металевий виріб найчастіше використовують там, де потрібний посилений захист.

До сфер застосування цих парканів відносять такі об'єкти як:

 1. адміністративна споруда;
 2. завод, цех, фабрика, склад;
 3. навчальний заклад;
 4. парк;
 5. приватний будинок;
 6. дача, котедж, таунхаус, заміська вілла;
 7. санаторій;
 8. багатоповерхівка, двір;
 9. парковка офісної будівлі;
 10. спортивний або дитячий майданчик;
 11. заправка;
 12. аеропорт.

Як розрахувати вартість забору з профільної труби

Крім трубчастих металевих панелей виробник пропонує купити додаткову виїзну серію товарів, що комплектують, щоб повністю встановити паркан під ключ.

Додаткові товари включають:

 • ворота відкатні;
 • ворота розстібні;
 • хвіртка;
 • стовп;
 • заглушка;
 • кріплення.

Якщо зацікавив паркан Індастрі з воротами та хвірткою або без, зі стовпами чи без, то замовити його можна в комплексі або частинами, залишивши онлайн замовлення на товарі в каталозі інтернет-магазину Setka Zapad.

огорожі панельні

Каталог має широкий вибір з фото, описом, відгуками, ціною та технічними параметрами. Вибирайте бажані параметри та замовляйте в один клік паркан від надійного виробника, і будьте захищені, а також задоволені покупкою на рік.

Поділіться інформацією в соцмережах