Обираємо LG телевізори 4К: на що звернути увагу при покупці

Тема: Технології  |   Дата: 25.02.2022

Не дивлячись на популярність телебачення, що поступово згасає, телевізори з кожним днем ​​починають користуватися все більшим попитом. Це не дивно, адже з пристрою для перегляду каналів ТБ вони трансформувалися в повноцінний комп'ютер. Це стало можливим завдяки технології Смарт ТВ. У співвідношенні ціна/якість дуже добре зарекомендували себе lg телевізори, цей бренд давно на ринку і встиг зарекомендувати себе із позитивного боку. Щодо дозволу, зараз можна сміливо купувати телевізори 4К. Формат 8К існує, але контенту в цій якості критично мало. На даний момент немає сенсу переплачувати, телевізори 8К почнуть користуватися популярністю лише через 5 років.

Тип панелі:

  • LED TV. Це рідкокристалічні екрани, в яких для підсвічування використовуються маленькі світлодіоди. Якщо ми говоримо про телевізори від бренду LG, тут використовується вдосконалена технологія IPS LED. Вона забезпечує більш контрастну кольоропередачу та глибину зображення.
  • OLED TV. На даний момент це є вершина розвитку телевізійних технологій. Краще нічого на ринку нема! Кожен піксель OLED є окремим органічним світлодіодом, який не залежить від інших. Контрастність зображення, в порівнянні та LED TV, вас вразить. Якщо фінансові можливості дозволяють, однозначно вибирайте телевізор із OLED TV.

Рекомендуємо заглянути на сайт www.mechta.kz, тут великий вибір телевізорів LG із розширенням 4К. Будь-яка з цих моделей чудово впишеться у вашу вітальню чи спальню.

Розмір діагоналі

Щоб не помилитися з вибором, рекомендуємо заздалегідь визначитися з місцем, де стоятиме/висітиме телевізор. Оцініть, з якої відстані ви плануєте дивитися. Занадто великий екран це не завжди добре, тому що ефект першого ряду в кінотеатрі, коли доводиться водити головою з кута в кут при зміні картинки на екрані. Для більшості сучасних телевізорів із форматом 4К оптимальною дистанцією ми вважаємо 1.3–2.6 діагоналі екрану. Але тут уже кожен вирішує сам для себе, що йому краще. Особливо різниця буде помітна під час переходу з телевізора Full HD на 4К.

Технологія HDR

Це новий стандарт відеосигналу, який був розроблений спеціально для сучасних UHD-телевізорів. Останні моделі LG OLED та SUPER UHD навіть можуть відтворювати преміальний кінематографічний формат Dolby Vision.

Поділіться інформацією в соцмережах