MacBook: переваги, де купити в Україні недорого

Тема: Комп’ютери  |   Дата: 02.12.2021

Популярність ноутбуків стабільно зростає, особливо зараз, коли все більше людей прагне віддалено працювати. Якісний переносний комп'ютер мало в чому поступається стаціонарному ПК і все ще значно перевершує за своїми можливостями планшети та смартфони.

Одним із найбільш затребуваних варіантів серед користувачів є MacBook, який дозволяє вирішувати навіть найскладніші завдання у сфері відеовиробництва та графічного дизайну. Розглянемо докладніше, ніж приваблює користувачів цей ультрабук від Apple.

Кому варто придбати MacBook

Якщо ви використовуєте комп'ютер для серфінгу в інтернеті, набору тексту, перегляду фільмів, нескладного відеомонтажу тощо, то, швидше за все, вам буде достатньо звичайного середнього ноутбука з Windows. Що ж до високопродуктивного MacBook, то він стане незамінним інструментом для програмістів, дизайнерів, фахівців, які працюють із 3-мірною графікою, поліграфією, тих, хто професійно займається зйомкою та монтажем відео.

Плюси MacBook

Окрім найвищої якості складання та чудового впізнаваного дизайну, якими відрізняється вся продукція Apple, «Макбук» має безліч інших переваг:

  • Невелика вага. MacBook зручно брати з собою у подорожі, у тому числі піші походи — тонкий, легкий, компактний пристрій не завдасть жодних проблем.
  • Якісні матеріали виготовлення. Незважаючи на «повітряний» зовнішній вигляд — це міцна техніка, як, наприклад, макбук аїр 2020 року, чий корпус виконаний із алюмінію 6000 проби.
  • Екран із підвищеною щільністю пікселів. При роботі за таким дисплеєм не втомляться очі, а якість зображень та відео близькі до досконалості – вони максимально реалістичні та деталізовані.
  • Висока продуктивність. Потужний процесор, передове програмне забезпечення, висока швидкість роботи та жодних зависань.
  • Автономність. До 12 годин роботи без підзарядки це відмінний варіант для тих, хто часто знаходиться в дорозі.
  • Гарний звук. Три вбудовані мікрофони забезпечують ідеальну чутність під час ділових переговорів, відеодзвінків та конференцій. Динаміки теж чудово справляються зі своєю роботою, передаючи всі нюанси розмови чи музики.
  • Власна ОС. Завдяки macOS «Макбук» легко синхронізується з іншою вашою технікою від Apple, плюс можна не побоюватися атаки вірусів.

В Україні недорогий MacBook можна купити онлайн в інтернет-магазині Stylus. Доставка здійснюється по всій країні, у Києві замовлення доставляють безкоштовно.

Поділіться інформацією в соцмережах