Міжкімнатні двері: правила вибору

Тема: Стиль та дизайн  |   Дата: 30.12.2021

При покупці дверей завжди хочеться зробити правильний вибір один раз і надовго. Для того щоб полегшити це завдання, ми хочемо дати вам деякі рекомендації. Виділимо всі ознаки, за якими кваліфікують та оцінюють дверні конструкції.

Ви налаштувалися на покупку міжкімнатних дверей? На що насамперед ви звернете увагу? Правильно, на вартість та зовнішній вигляд. Однак варто пам'ятати, що двері – це не просто доповнення інтер'єру. З її допомогою можна розділити на зони простір у будинку, покращити звуко- та теплоізоляцію. Ознайомитись з асортиментом якісної продукції пропонує сайт https://superdveri.ua/ua/. Тут ви зможете підібрати оптимальний варіант.

Які двері краще

Варто підбирати не ту модель, яка лише естетично максимально вписується до приміщення. Двері повинні виконувати всі необхідні функції. Основні параметри мають бути такими:

  • стиль;
  • колір;
  • розмір дверного отвору;
  • матеріал виготовлення.

Стиль та дизайн

Для тих, хто не може визначитися з дверима, ідеально підійде класичний стиль. Його варіації настільки різноманітні, що тут можна зустріти і грецьку, і бароко, і ренесанс, і ампір, і багато інших.

Цьому стилю відповідають такі кольори, як червонуватий, світло-коричневий, білий. Завдяки переліченим кольорам двері доповнять будь-який інтер'єр. Класична варіація підійде ідеально, якщо ваш інтер'єр створений у стилі кантрі, ретро чи прованс.

Колір дверей

Інтересну ідею по підбору кольору можна переглянути в модному журналі. Придивіться до інтер'єру, не руйнуйте цілісність картини приміщення. Зверніть увагу на палітру кольорів передпокою або коридору. Підбирайте нейтральні кольори, щоб у разі зміни шпалер або меблів не довелося змінювати двері.

Розмір

Перед покупкою визначтеся з точним розміром дверної конструкції. У разі промаху заміна коштуватиме дорого. Для точного виміру краще все-таки звернутися до професіонала. Так ви зведете помилки до мінімуму.

Спосіб відкриття

Від того, як будуть відкриватися двері, залежить кількість вільного простору приміщення. За типом відчинення дверей бувають:

  • орні;
  • розсувні;
  • складні;
  • гойдучі.

Кожен перерахований тип може охарактеризувати консультант з продажу дверей. Саме він допоможе підібрати потрібний саме вам варіант. Варто врахувати, що вартість покупки залежатиме від багатьох факторів і насамперед від матеріалу. В інтернет-магазині superdveri.ua ви можете придбати якісні міжкімнатні двері за доступною ціною. Якщо вас цікавлять вхідні двері, відвідайте цей розділ: https://superdveri.ua/ua/magazin-ua/vkhidni-dveri-ua. Тут багато цікавих пропозицій.

Поділіться інформацією в соцмережах