Каталог підприємств України

Інтеграція з CRM системою Бітрікс24

Бітрікс24 CRM Компанія UA-REGION пропонує послугу формування бази даних підприємств України та її інтеграцію в будь-яку CRM систему, включаючи Бітрікс24. Спочатку сформована нами база представлена в форматі EXCEL файлу, який містить в собі безліч інформації про різні підприємства, але щоб процес взаємодії з усіма підприємствами був гранично зручним і прозорим оптимальним рішенням стане інтеграція всієї бази даних в CRM Бітрікс24, яка дозволить грамотно структурувати базу клієнтів. Незалежно від того, яким бізнесом володіють наші замовники, принцип взаємодії з клієнтами відбувається в кілька етапів — це підготовка пропозиції комерційного характеру, презентація її потенційному клієнту, узгодження договору, надання послуги та контроль її оплати. Коли мова йде про роботу з невеликою кількістю клієнтів, компанія може обійтися власними силами, але, коли клієнтів стає багато можна просто упустити якийсь контакт або несвоєчасно провести ту чи іншу комунікацію.

Якщо ви скористаєтеся послугою інтеграції бази даних підприємств України, які є вашими потенційними клієнтами або партнерами, в CRM систему Бітрікс24, то уникнете безлічі неприємних ситуацій і досягнете найвищої ефективності в питаннях ведення бізнесу. Інтерфейс даної CRM дуже простий і зручний у використанні, завдяки чому саме їй віддають перевагу багато наших замовників — до кожного підприємства будуть прив'язані різні дані, такі як його телефон, ім'я власника, адреса електронної пошти, фізична адресу. Додатково можна зберігати назву компанії клієнта, місто, перелік товарів або послуг, якими цікавився клієнт і інше.

Інтеграція бази даних підприємств України в CRM-систему дозволить відстежувати взаємодію з клієнтом поетапно, аналізувати те, наскільки він готовий до співпраці. Якщо ви займаєтеся холодним обдзвоном то ваші співробітники зможуть відзначати в CRM підприємства з представниками яких вже встигли зв'язатися, а також внести результати дзвінка. Якщо база даних включає в себе підприємства всієї країни, то за допомогою Бітрікс24 її можна з комфортом сегментувати за сферами діяльності або регіонами. Якщо узагальнити сказане вище, то послуга впровадження бази даних підприємств України в CRM Бітрікс24 — це перехід від застарілого Excel на найефективніший рівень спільної роботи керівників і відділу продажів, що зв'язує воєдино множинні сервіси та інструменти для роботи з даними про підприємства з бази даних яку сформувала наша компанія.

В CRM-систему Бітрікс24 буде інтегрована найповніша база українських підприємств.

Кожен бізнесмен знає, що для досягнення високих результатів вкрай необхідний філігранний підхід до ведення бізнесу, тому UA-REGION пропонує виключно актуальні бази даних які включають в себе всі підприємства України, включаючи найновіші. Ми є лідером в ніші формування баз даних підприємств не просто так — наша команда розробила унікальний алгоритм, який дозволяє за допомогою спеціальних програм аналізувати ринок і виявляти найновіші підприємства.


Приклад БД для Бітрікс24 CRM

Звичайно, чималі зусилля докладають наші фахівці і до обробки даних — вони перевіряють всі отримані дані на достовірність, що є гарантією абсолютної актуальності бази даних. Ми можемо сформувати для наших замовників базу даних підприємств по областям, або ж за сферами діяльності, так як далеко не для кожного бізнесу необхідна база, що включає в себе абсолютно всі підприємства України.

UA-REGION пропонує професійні послуги за оптимальною вартістю!

Будучи лідером у своїй ніші діяльності, ми завжди залишаємо наших клієнтів задоволеними, і це стосується абсолютно кожного аспекту співробітництва з нами. Крім того, що сформована база буде вкрай оперативно інтегрована в CRM Бітрікс24, ми можемо порадувати вас конкурентними цінами. Ведучи діяльність вже багато років нам вдалося накопичити достатній досвід для того, щоб оптимізувати витрати, витрачені на послуги, що надаються, і завдяки цьому надавати їх на найвищому рівні за оптимальною вартістю, не жертвуючи якістю і не порушуючи обговорених термінів. Зверніться до фахівців UA-REGION і для вашого проекту ми підберемо оптимальний варіант інтеграції CRM і професійно впровадимо його в життя, сприяючи зростанню і розвитку бізнесу.

 

Вартість бази даних підприємств України для CRM-системи Бітрікс248000 грн.


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.