Каталог підприємств України

Просування бізнесу. Інтернет реклама. Рекламні послуги. Розкрутка бізнесу в Україні

Успішний розвиток сучасного бізнесу неможливий без грамотної маркетингової політики, що використовує для впливу на широку аудиторію потенційних замовників найпотужніший інструмент – Інтернет.

Вплив всесвітньої павутини такий, що популярність компанії, довіра до її імені та збільшення попиту на її товари та послуги тепер безпосередньо залежать від позицій сайту компанії в рейтингах популярних пошукових систем.

За даними статистики, на сьогоднішній день більше 60% населення України приймає рішення звернутися в ту чи іншу компанію виходячи з думки, сформованої після аналізу даних, отриманих на різних інтернет-ресурсах. Саме тому, розкрутка бізнесу в мережі Інтернет є профільним напрямком нашого бізнес-порталу UA-REGION.

Більш ніж 10-річний досвід просування бізнесу дозволив нам сформувати комплексні підходи, що забезпечують максимальну розкрутку вашого бізнесу в мережі Інтернет. В рамках кожного з пропонованих нами пакетів послуг, ми пропонуємо вашій компанії повну реєстрацію в мережі наших бізнес- та інтернет-порталів, значне підвищення пошукового рейтингу компанії, лідируючі позиції в популярних пошукових системах Google, Yandex, Meta.

Враховуючи різні цілі й потреби малого, середнього і великого бізнесу ми створили унікальні пакети послуг, які зможуть принести користь кожному нашому клієнту.


Пакет «VIP»: Максимальний бизнес рейтинг


Даний пакет послуг націлений на максимальне просування бізнесу у мережі Інтернет. Він стане універсальним засобом досягнення лідируючих позицій для компанiї, що динамічно розвивається, для якої потрiбно постійне розширення сфери впливу, а також ідеально підійде для великого підприємства, якому необхідно утримувати стабільне положення на ринку.

Читати далi »


Пакет «Оптимальний»: Єдина система ділової інформації «Всі підприємства України»


Комплексна програма, надана цим пакетом послуг, ідеально підійде для будь-якого підприємства середнього бізнесу. Якщо вашій компанії необхідно зайняти гідне місце серед конкурентів, постійно впливати на цільову аудиторію, потрапити в ТОП-10 пошукових систем, зробити інформацію про послуги та продукцію легко доступною — цей пакет саме те, що вам необхідно.

Читати далi »


Пакет «Ефективний»: Вдалий вибір для розкрутки та просування вашого бізнесу в мережі Інтернет


Досягнення "золотої середини" в розкрутці та просуванні бізнесу в мережі Інтернет, цілісний підхід, спрямований на поліпшення видимості вашої компанії в пошуковій видачі, прогнозованість результатів роблять даний пакет послуг прекрасною пропозицією для розвитку підприємств середнього та малого бізнесу.

Читати далi »


Пакет «Бюджетний»: Прекрасний інструмент для початку завоювання вашою компанією мережі Інтернет


В рамках цього пакету ми пропонуємо набір мінімально необхідних засобів, що впливають на рейтинг компанії в мережі Інтернет. Цей пакет стане прекрасним початком розкрутки будь-якого бізнесу з обмеженим бюджетом.

Читати далi »

Бізнес реклама – ефективний засіб збільшення продажів


Збільшення продажів – незмінна мета кожного підприємства. Гігантська робота по створенню продукції, здатної зайняти лідируючі позиції на ринку, може не принести очікуваних результатів, якщо недостатньо грунтовно поставитися до проведення маркетингових заходів. Сегментація ринку, проведення досліджень на вибірці, що чітко характеризує цільову аудиторію, сувора спрямованість рекламних компаній, використання найбільш ефективних методів просування бізнесу забезпечать конкурентоспроможність вашому підприємству і помітне збільшення продажів.

Важливою частиною розкрутки бізнесу повинна стати грамотна рекламна кампанія в мережі Інтернет. Причому, необхідно тримати баланс між явною та неявною інтернет-рекламою. Тільки офіційного сайту, навіть з добре підібраним контентом, та кількох рекламних банерів недостатньо, щоб зайняти лідируючі позиції на ринку і помітно вплинути на користувачів мережі. Тільки комплексний рекламно-маркетинговий підхід здатний принести вашій компанії реальні результати! Розміщення повної інформації про діяльність вашої компанії в різних електронних базах даних, бізнес-каталогах, інформаційних ресурсах – єдиний спосіб ненав'язливої реклами, що дає споживачам відчуття самостійного вибору. Наша команда фахівців допоможе вам зробити так, щоб вони обрали саме вас!

Бізнес-портал UA-REGION більше 10 років займається створенням баз даних широкого профілю для маркетингового та будь-якого іншого комерційного використання. Накопичений досвід дозволяє не тільки вдосконалити систему електронних бізнес-каталогів, але і створити комплексну програму просування бізнесу в мережі Інтернет. Якісне розміщення реклами, надання найбільш повних баз даних з актуальною та достовірною інформацією, розкрутка сайтів та комплексна SEO-оптимізація – ось далеко не повний перелік наших можливостей сприятливого впливу на просування вашого бізнесу.

Ми пропонуємо вам скористатися ретельно структурованою системою, в основі якої лежить сама повна база даних підприємств України. На сьогоднішній день в ній зареєстровано понад 330000 юридичних та фізичних осіб, що дозволяє вам отримати повну інформацію про діяльність конкурентів в цікавій для вас галузі, про існування компаній, співпраця з якими принесе користь для розвитку вашого бізнесу. У свою чергу, завдяки реєстрації в такому великому бізнес-каталозі, інформація про вашу компанію буде доступна всім потенційним партнерам і клієнтам. Доступність та стислість інформації, що розмiщена в електронних базах даних, широкі можливості пошуку за різними галузями та регіонами України, – забезпечить легкість знаходження вашої компанії. А повнота та актуальність відомостей допоможуть залучити нових клієнтів, поліпшити імідж і продемонструвати конкурентом силу своїх позицій.

Використання каталогів підприємств для інтернет реклами – прекрасний стратегічний хід! Його грамотне використання забезпечить ненав'язливе, але постійне поліпшення позицій вашої компанії в мережі Інтернет. Відмінною рисою цього методу є те, що він впливає безпосередньо на потрібну вам цільову аудиторію. Завдяки можливостям пошукових систем, користувач швидко знаходить інформацію про необхідні йому товари та послуги, що міститься в наших базах даних. Можливість самостійного знаходження того, що йому потрібно, дозволяє м'яко впливати на його рішення про співпрацю з вами.

Досягнення подібного успіху забезпечується тим, що ми розміщуємо в мережі Інтернет ваш персональний профіль, який, за вашим бажанням, може містити максимально повну інформацію про вашу компанію. Назва та логотип компанії, розміщення всіх необхідних контактних даних, перелік товарів (з фотографіями) та послуг, прайс-листи, рекламні матеріали та відеопрезентації – м'яко, але наполегливо проінформує потенційного клієнта про переваги вашої компанії, ненав'язливо підштовхне його до рішення про співпрацю. Крім того, розміщення в електронних базах даних, завдяки використанню методів SEO-оптимізації і просування сайтів, дозволить значно покращити рейтинг вашої компанії в популярних пошукових системах.

Електронні каталоги мають подвійний ефект – забезпечують додаткову рекламу, а також можуть і повинні бути використані для вирішення прикладних бізнес-завдань. Якісна та проста база даних особливо необхідна для фахівців маркетингового відділу, відділу продажів, відділу збуту і всім особам, які приймають бізнес-рішення. Наші бізнес-довідники, що випускаються на компакт-дисках під торгівельною маркою «Бізнес-Гід™», містять найповнішу базу даних підприємств України.

Грамотно продумане програмне забезпечення, широкі можливості пошуку (за регіонами, галузями), простота використання, актуальність та достовірність інформації, можливість конфігурації під потреби конкретної компанії, можливість самостійного оновлення – все це робить наші бази даних найефективнішим інструментом для задоволення інформаційних та маркетингових потреб бізнесу будь-якого рівня.

Співробітники інтернет-порталу UA-REGION ретельно досліджують українські ринки, проводять бізнес-аналітику по галузях і регіонах. Виходячи з індивідуальних потреб вашої компанії, ми складемо спеціалізовану базу даних. Професійний моніторинг ринку, що вас зацiкавив, забезпечить повноту та достовірність наданих відомостей. Ви будете мати найповнішу інформацію по потрібній вам галузі промисловості або регіону Україні. Сформовані під ваші вимоги відомості будуть надані вам через Інтернет або відправлені на компакт-диску поштою або кур'єрською службою.

Ми можемо надати вам саму повну та достовірну інформацію, що стосується основних гравців, що діють на ринку, партнерських відносинах, що склалися між компаніями. Володіючи широкими можливостями, ми забезпечимо вас найактуальнішою інформацією, що стосується змін у законодавчому регулюванні. Це допоможе вам використовувати правові зміни на свою користь. Інформація про фінансові показники ваших конкурентів, їх спонсорську чи благодійну діяльность, нарешті, репутацію, надасть вам можливість прийняти найбільш ефективну стратегію розвитку вашої компанії. Професійне дослідження бізнес-середовища дозволить використовувати в вашу користь величезний пласт ретельно перевіреної та відібраної інформації по потрібному вам сегменту ринку Україні.

 

Комплексна інтернет реклама від порталу UA-REGION – ефективний засіб збільшення продажів!

 

  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 149 Кб)

  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 516 Кб)

 

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.