Каталог підприємств України

Інтернет-компанія «Databases Lab»

Комерційна пропозиція

 

Сучасний бізнес, що швидко розвивається щодня стикається з низкою проблем, які вимагають термінового і компетентного рішення. Успішність компанії залежить від багатьох факторів, починаючи від глобальних економічних чинників і закінчуючи продуктивністю роботи кожного окремо взятого співробітника.

Ключовий вплив на фінансовий результат надає маркетингова стратегія, що вирішує одвічні питання: «Що продавати?», «Кому продавати?» и «Як зробити так, щоб купували саме у нас?»

Традиційні рекламні заходи часто обходяться дорого, та й виправдовують покладені на них надії далеко не завжди. Проведення масштабної реклами через ЗМІ, яскраві промо-акції, орієнтовані на цільову аудиторію, невпинне залучення уваги потенційних покупців за допомогою різноманітного асортименту POS-матеріалів, безумовно, принесе свої плоди.

Проте всі ці методи є дієвими лише на самих ранніх етапах впровадження нового бренда або ж під час серйозного ребрендингу. У більшості випадків найбільш ефективним інструментом просування бізнесу є інтернет-реклама.

Результативність реклами в мережі Інтернет пояснюється наступними чинниками:


Направленність на цільову аудиторію

Користувачі мережі Інтернет, які вже налаштовані на покупку конкретних товарів або послуг, завжди прихильно поставляться до реклами, що відповідає їх пошуку, їх інтересам.


Доступність отримання інформації

Задіюється максимальна кількість джерел інформації про вашу компанію.


Ефективність: результат реальний

Результативність ваших вкладень стає очевидною відразу: при збільшенні кількості відвідувачів вашого сайту, підвищенні рейтингу компанії в популярних пошукових системах, широкому поширенні інформації про ваш бізнес і т.д.


Витрати прозорі та виправдані

Ви добре розумієте на кожному етапі за що платите свої гроші і який результат отримаєте в результаті.

 

Наша компанія однією з перших в Україні почала займатися розробкою електронних баз даних, орієнтованих на потреби бізнесу. Більш ніж 10-річний досвід розкрутки та просування бізнесу в мережі Інтернет дозволяє надавати нашим клієнтам послуги будь-якого рівня складності.

Наша спеціалізізація:

Створення електронних баз даних Наша компанія надає послуги зі створення, трансляції та супроводі баз даних, які повністю відповідають всім необхідним критеріям і вимогам замовника. Пропонована нами інформація актуальна, достовірна і відповідає найвищим стандартам.
Впровадження CRM-систем Ми не тільки займаємося впровадженням різних CRM-систем (таких, наприклад, як SugarCRM), а й володіємо унікальним досвідом з експорту в CRM-системи різноманітних баз даних.
Комерційна реклама в мережі Інтернет та розкрутка сайтів Використовуємо найсучасніші та ефективні методики SEO-оптимізації і просування сайтів.
Реалізація електронних каталогів українських підприємств Протягом більше 10 років ми займаємося створенням і розповсюдженням електронних баз даних. Наші електронні каталоги містять величезний масив достовірної та актуальної комерційної інформації. Випускається нами каталог українських підприємств під торговою маркою «Бізнес-Гид™», містить інформацію про понад ніж 330000 компаній по всіх галузях і регіонах України.

 

Всі ці невід'ємні складові нашої компанії повинні працювати на вдосконалення вашої маркетингової стратегії.

Для просування та розкрутки в мережі Інтернет ми використовуємо широкі можливості цілої мережі наших бізнес-порталів, орієнтованих на потреби великого, середнього і дрібного бізнесу.

На сьогодні до ваших послуг:

«UA-REGION.INFO — Самые актуальные базы данных по предприятиям Украины» — єдиний в Україні інтернет-проект, який був відзначений золотою медаллю «Знак якості» в категорії «Створення, трансляція та супровід баз даних» за надання послуг, що відповідають європейському рівню якості.

«Украинский информационный бизнес портал | ® Poshuk» — спеціалізується на наданні комплексних послуг з інформаційного забезпечення.

«Бизнес-Гид™» — популярний український пошуковий сервіс, зареєстрована торгова марка.

«DLAB.COM.UA — Універсальний львівський довідник» — один з перших українських бізнес-порталів, надає найбільш повну та актуальну інформацію по підприємствах Львова і Львівської області.

 

Грунтуючись на динаміці розвитку українського сегмента інтернету та потреби сучасних українських підприємств, наша компанія розробила спеціальну пропозицію — комплексні пакети послуг.

Пропоновані нами пакети послуг сформовані виходячи з потреб бізнесу різного рівня.

Пакети «Бюджетний», «Ефективний», «Оптимальний» и «VIP» націлені на задоволення потреб як недавно заснованих компаній, що тільки почали завойовувати ринок, так й великих корпорацій, які довгі роки стабільно утримують свої позиції. Кожен пакет орієнтований на досягнення певних цілей. Ми пропонуємо вам тільки ті інструменти, які дійсно необхідні для просування і розкручування вашого бізнесу в мережі Інтернет.

Пакет послуг «Бюджетний» відповідає мінімальним запитам компаній, що не потребують широкої реклами. Цей пакет сприяє потраплянню сайту вашої компанії в ТОП-30 популярних пошукових систем Google, Yandex, META, а також дозволяє розмістити основну комерційну інформацію у всіх наших електронних бізнес-каталогах в мережі Інтернет та на компакт-дисках.

З пакетом послуг «Ефективний» хороший "старт" для розкрутки вашого бізнесу буде вам забезпечений. Цей пакет є прекрасним інструментом для формування лояльності аудиторії та сталого впізнавання бренду вашої компанії в мережі Інтернет.

Пакет услуг «Оптимальний»: Единая система деловой информации «Все предприятия Украины» (ЕСДИ) — комплексна програма, яка дозволяє провести швидку розкрутку вашої компанії в мережі Інтернет, забезпечити її високий комерційний рейтинг, реалізувати приховані конкурентні переваги, посилити позиціонування вашого бренду серед цільової аудиторії.

Скориставшись пакетом послуг «VIP» ви забезпечите найбільш ефективне просування вашої компанії в мережі Інтернет, а також максимальне збільшення відвідуваності свого корпоративного сайту в найкоротші терміни. Гарантоване перебування в ТОП-3 наших бізнес-каталогів!

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.