Каталог підприємств України

База даних всіх підприємств України в EXCEL

UA-REGION - компанія яка пропонує послугу формування баз підприємств України. Ми готові сформувати своїм клієнтам актуальну на момент замовлення базу всіх підприємств країни, яка надається в EXCEL файлі. На сьогоднішній день база всіх підприємств України виявиться дуже корисною в самих різних ситуаціях, наприклад, якщо ви хочете залучити до вашого бізнесу велику кількість нових клієнтів, шукаєте нових партнерів, або бажаєте, щоб ваша справа охопила усі регіони країни, то без неї вам просто не обійтись.

Формування баз даних компаній: збір, обробка, аналіз, зберігання та актуалізація інформації - це наш бізнес, і будучи провідною компанією в даному сегменті на території України ми готові запропонувати найповнішу базу всіх підприємств України в EXCEL, яка своєю наповненістю і актуальністю зможе перевершити будь яке конкурентне рішення.

База всіх підприємств України в EXCEL, яку пропонує компанія UA-REGION дійсно включає всі існуючі на момент вашого замовлення підприємства.

База зберігається в EXCEL файлі і містить інформацію про назву організації, місто, адресу, сфери діяльності, телефони, e-mail і сайт. Безперечною перевагою сформованої бази є те, що її можна дуже швидко впорядкувати за будь-яким значенням - наприклад, відфільтрувавши за сферами діяльності, ви в лічені секунди отримаєте повний список організацій в цікавій для вас галузі. Це дуже зручно, адже база включає підприємства всіх галузей України. До того ж файл EXCEL можна редагувати, що виявиться корисним, наприклад, в разі використання бази для гарячих обдзвонів - ви зможете додати додаткові значення і вказувати результати дзвінків, їх час і графік повторного набору номера.


Приклад БД в EXCEL

Дуже часто наші клієнти замовляють базу всіх підприємств України в форматі EXCEL для того, щоб використовувати її для масової розсилки повідомлень по e-mail і sms - всі програми і онлайн сервіси для такої розсилки можуть моментально імпортувати адресу електронної пошти підприємства та номер мобільного телефону, що робить рішення ваших завдань не тільки простим, але і вкрай оперативним.

Сформована нами база всіх підприємств України в EXCEL - це гранично зручний в роботі інструмент!

В Україні постійно відкриваються нові компанії, і для того щоб надавати нашим клієнтам найактуальнішу базу всіх підприємств ми розробили надефективну систему пошуку інформації. Збір даних для бази здійснюється за допомогою спеціальної програми, алгоритми якої не тільки гранично ефективні, але і постійно удосконалюються. При пошуку інформації про підприємства ми не обмежуємося винятково офіційними сайтами компаній - дані збираються з різних відкритих джерел в інтернеті. Після того як програма виконує збір даних, до роботи над ними приступають наші фахівці. На стадії обробки виключаються підприємства які припинили своє існування, коригуються невірні дані. В результаті наш клієнт отримує базу всіх підприємств України в EXCEL, в якій відсутні дублі, що в майбутньому забезпечить можливість ефективного використання даних.

UA-REGION пропонує послугу формування бази всіх підприємств України в EXCEL за доступною вартістю.

Конкурентні ціни - це одна з причин по якій нас вибирає така велика кількість клієнтів. Ми не завищуємо вартість на послуги з багатьох причин, включаючи відсутність необхідності оренди офісу і відсутність необхідності залучення великої кількості співробітників завдяки прогресивному алгоритму пошуку даних який майже на 90% автоматизує процес формування бази. Але при цьому ми не пропонуємо вам наші послуги за безцінь - звичайно, ви можете придбати базу даних організацій на інших сайтах. І дешевше. Але, після того, як ви виявите, що даремно витратили свої час і гроші, а куплена база даних компаній не актуальна - повертайтеся до нас, і замовте найактуальнішу і повну базу всіх підприємств України.

 

Вартість бази даних всіх підприємств України в EXCEL8000 грн.


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.