Каталог підприємств України

Бази даних по галузях (видах діяльності) України в EXCEL

Бази даних по галузях (видах діяльності) України в EXCEL Ми, компанія UA-REGION, пропонуємо послугу формування бази даних підприємств України в EXCEL по галузям. Бази даних підприємств по конкретних галузях, а також нішах, дозволяють вийти на представників тієї чи іншої компанії. Якщо це продаж або купівля, надання послуг або їх замовлення, список компаній життєво необхідний! Адже, в умовах ринкової економіки ви або менеджери вашої компанії повинні постійно перебувати в русі і моніторити всі поточні пропозиції та дрібні зміни на ринку послуг, що надаються.

Впровадження нових технологій, випуск нової лінійки товару, вивчення конкурентів і особливостей ринку стане можливим при наявності актуального списку підприємств, який готова вам надати наша компанія.

Ми надаємо сформовану базу даних підприємств України по галузям в форматі EXCEL файлу.

Ми вибрали даний формат не просто так - він забезпечує найбільш зручне використання сформованої бази даних, і зараз ви зрозумієте, про що йде мова. База, яку ми надамо включає в себе безліч різних даних про підприємства, які ведуть діяльність у цікавій для вас галузі - це повна назва компанії, фізична адреса, адреса сайту, Email, номери телефонів, факс. Кожна інформація розташована в окремій клітинці, у відповідному полі. Формат файлу EXCEL розпізнається усіма сучасними онлайн-сервісами та програмами для масової розсилки повідомлень, а це значить те, що вам не доведеться вручну переносити дані сотень або навіть тисяч компаній вручну, витрачаючи безліч сил і часу.


Приклад БД в EXCEL

Структура файлу дозволяє здійснювати швидке сортування даних. EXCEL можна редагувати через різні додатки, тому працювати з отриманою базою буде вкрай зручно - ви зможете вносити в неї зміни, наприклад, відзначати підприємства, з якими вже вийшли на зв'язок.

База даних підприємств за видами діяльності буде найповнішою на момент вашого замовлення.

Для того, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволеними ми доклали і продовжуємо докладати багато зусиль, завдяки яким фінальна версія сформованої бази даних є гранично актуальною і не містить в собі помилок. Вагому частину роботи зі збору даних щодо існуючих компаній в певній сфері діяльності здійснює програма, яка працює на унікальних розроблених нами алгоритмах. Дана програма формує першу версію бази даних EXCEL, яка далі потрапляє в руки наших професійних співробітників, які в свою чергу обробляють зібрані дані. В процесі обробки бази даних з неї видаляються всі повтори, підприємства з інших галузей, які помилково потрапили в список, всі дані перевіряються на дійсність, а також видаляються фірми, які припинили своє існування, але забули прибрати його сліди з просторів інтернету.

Послуга формування бази даних підприємств EXCEL по галузях пропонується нами по актуальній ціні.

Ми пропонуємо наші послуги за конкурентними цінами, тому що знайшли спосіб мінімізувати витрати. Співробітники компанії UA-REGION працюють віддалено, тому відсутня необхідність оренди офісу. Вклавши багато коштів у розробку алгоритму пошуку існуючих підприємств нам вдалося домогтися того, що значну частину завдання формування бази даних бере на себе програма, а над обробкою даних і доведення бази до досконалого стану працюють кілька експертів. Завдяки даним особливостям ми пропонуємо найкращий сервіс за найкращою вартістю.

 

Вартість бази даних підприємств України по галузях (видах діяльності) в EXCELвід 2000 грн.

 


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.