Каталог підприємств України

База даних e-mail адрес підприємств України в EXCEL

База даних e-mail адрес підприємств України в EXCEL Компанія UA-REGION є лідером в ніші формування баз даних українських підприємств - ми вже багато років займаємося цією діяльністю і розробили унікальний підхід, який передбачає можливість забезпечити клієнтів найактуальнішими даними. Серед переліку послуг, які пропонує наша компанія дуже великим попитом користується формування бази даних e-mail адрес українських підприємств в EXCEL форматі, яка використовується для e-mail маркетингу. Одним з популярних засобів піару є масова розсилка листів з пропозицією від компанії. У такій розсилці вказуються найвигідніші пропозиції, які можуть привернути увагу потенційних клієнтів. База e-mail адрес складається заздалегідь, щоб оптимізувати роботу по розсилці пропозицій. Особливою актуальністю представлений метод користується в період сезонних розпродажів, коли можна запропонувати знижки на конкретну категорію товарів. Наприклад, компанія з виробництва канцелярських товарів може розіслати різним навчальним закладам пропозицію про покупку продукції по знижкам в честь початку навчального року. За допомогою e-mail розсилки наші клієнти можуть повідомити потенційних клієнтів про палаючих путівки і акційні пропозиції на різні корпоративні тури, заходи, квитки.

UA-REGION може сформувати базу даних e-mail адрес з урахуванням всіх побажань замовника - наприклад, ми можемо сформувати базу підприємств певних областей або компаній котрі ведуть діяльність в конкретних сферах.

Ми кращі на ринку, тому що здатні сформувати найактуальнішу базу e-mail адрес українських підприємств для маркетингових розсилок.

В інтернеті можна знайти безліч способів придбати різні бази адрес, але тільки наша компанія може запропонувати реальні актуальні e-mail адреси підприємств України. Домогтися цього непросто - ми самостійно формуємо бази під кожного замовника, аналізуючи дані безпосередньо в той момент, коли клієнт звернувся до нас. Працівники нашої компанії розробили унікальний алгоритм, за допомогою якого спеціальне програмне забезпечення здатне знаходити найновіші підприємства і додавати їх в базу.


Приклад БД в EXCEL

Після того як програма закінчує формування бази, над нею починають вести роботу фахівці нашої компанії, які дуже ретельно перевіряють дані отримані про кожне підприємство на достовірність, виявляють і видаляють фірми які припинили свою діяльність, і призводять EXCEL файл в фінальний вигляд, який здатний задовольнити самих вимогливих клієнтів з урахуванням всіх їх запитів.

Бази даних e-mail підприємств України для e-mail маркетингу є дуже зручними у використанні.

Купуючи таку базу даних, клієнт передбачає те, що в майбутньому буде використовувати її в тандемі зі спеціальним сервісом для e-mail розсилок, або спільно зі спеціальним програмним забезпеченням яке також призначене для цих цілей. Завдяки тому, що сформована база надається у файлі формату EXCEL, працювати з нею буде дуже просто, так як згадані вище сервіси та програми здатні автоматично імпортувати в свою базу дані з файлу, а це значить, що ви зможете повністю автоматизувати процес e-mail маркетингу.

Ми пропонуємо представлену послугу за оптимальною вартістю, і це є ще однією вагомою причиною звернутися саме до нас.

Незважаючи на те що наші бази є найбільш актуальними і повними, ми пропонуємо послугу їх формування за конкурентною ціною. На відміну від компаній-конкурентів нам не доводиться витрачати фінансові ресурси на утримання офісу, тому що наші працівники працюють віддалено. Також слід зважати на той факт, що ми не потребуємо у великому штаті співробітників, тому що більшу частину роботи виконує програма, в алгоритми роботи якої ми вклали дуже багато часу і сил - як уже було сказано вище, «до розуму» базу даних адрес електронних ящиків для e-mail маркетингу доводить невелика команда досвідчених професіоналів, які справляються зі своїм завданням якісно і оперативно завдяки великому досвіду. Ми пропонуємо найкращий сервіс за конкурентними цінами, і в цьому ви можете переконатися самі!

 

Вартість бази даних e-mail адрес в EXCEL4000 грн.


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.