Каталог підприємств України

Бази даних по територіях (областях) України в EXCEL

Наша компанія пропонує послугу формування бази даних підприємств в EXCEL. Ми розуміємо, що кожен клієнт має свої унікальні потреби тому готові створити як базу, яка охоплює всю територію України, так і охоплює певну область або кілька областей.

Послуга формування бази даних підприємств по областям користується особливо великою популярністю, тому що багато підприємців ведуть свою діяльність виключно в рамках одного регіону, і в такому випадку вони звертаються до нас для отримання найактуальнішої і повної бази.

Сформовану базу даних ми надаємо замовнику виключно в форматі EXCEL, і це призводить до безлічі переваг.

Ви отримуєте актуальну базу відразу після її формування, яка налаштована саме під Ваші вимоги. Файл розбитий на кілька полів, в кожному з яких знаходиться певна інформація про підприємство, така як його адреса, всі актуальні номери телефонів, e-mail, адреса офіційного сайту. Кожне поле можна сортувати. Завдяки можливості редагування EXCEL файлу замовник зможе вносити будь-які зміни, що виявиться зручним в безлічі ситуацій - наприклад, ви зможете відзначати підприємства, яким уже запропонували свої послуги.


Приклад БД в EXCEL

Якщо ви купуєте базу для здійснення масових розсилок на електронну пошту або sms-повідомленнями, то по достоїнству оціните здатність більшості відповідних програм і онлайн-сервісів імпортувати e-mail адресу і номер мобільного телефону з EXCEL файлу.

Більш актуальної інформації про підприємства не існує, тому що ми готові сформувати базу даних яка буде в повній мірі відповідати дню, в який до нас звернувся замовник.

Ми, компанія UA-REGION, є лідерами у своїй ніші бо на відміну від конкурентів здатні сформувати базу даних в якій будуть присутні всі існуючі фірми конкретної області, включаючи найновіші компанії, які тільки почали своє існування. Для того щоб домогтися цього ми доклали багато зусиль і розробили унікальний алгоритм пошуку, який реалізується з використанням спеціального програмного забезпечення. Даний алгоритм забезпечує актуальність даних, але, не тільки він є запорукою успішного формування бази - після того як програмне забезпечення її сформує, наші досвідчені працівники вручну перевіряють дані підприємств на дійсність, видаляють повтори, а також підприємства, які припинили своє існування, але інформація про них як і раніше зберігається в інтернеті. У підсумку наші замовники отримують сервіс найвищого рівня, а якщо бути більш точним - базу даних підприємств EXCEL яка включає всі діючі підприємства в рамках обраної області.

Ми пропонуємо послугу формування бази даних підприємств EXCEL по територіях (областях) за актуальною вартістю.

Нам вдається пропонувати конкурентні ціни багато в чому завдяки частковій автоматизації процесу формування бази даних, так як в результаті цього немає необхідності наймати великий штат для оперативного досягнення якісного результату. У свою чергу це виключило необхідність оплачувати оренду офісу - наші співробітники справляються зі своїми завданнями віддалено. Завдяки даним особливостям компанія UA-REGION здатна оперативно сформувати гранично актуальну базу даних підприємств по територіях і надати її в форматі EXCEL замовнику по доступній вартості.

 

Вартість бази даних підприємств України по територіях (областях) в EXCELвід 2000 грн.

 


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.