Каталог підприємств України

Пакет «Оптимальний»: Єдина система ділової інформації «Всі підприємства України»


Розкрутка сайтів і пошукове просування в мережі наших бізнес-порталів


Пакет послуг Єдина система ділової інформації «Всі підприємства України» (ЄСДІ) — це унікальний інструмент просування вашого бізнесу: комплексна програма, яка дозволяє проводити швидку і надійну розкрутку компанії в мережі Інтернет, забезпечити високий комерційний рейтинг, реалізувати приховані конкурентні переваги, посилити позиціонування вашого бренду серед цільової аудиторії.

Грунтуючись на серйозному (більше 10 років!) досвіді надання послуг у сфері електронної комерції, наші фахівці розробили єдину кваліфіковану систему методів, яка дозволяє за прогнозований період часу гарантовано досягнути необхідних результатів.

Нашим фундаментом є постійно оновлювана база даних підприємств України, яка на сьогоднішній день складає більш ніж 330000 юридичних та фізичних осіб.

В Єдину систему ділової інформації «Всі підприємства України» входять такі популярні бізнес-портали України, як UA-REGION.INFO, UA-REGION.COM, UA-REGION.COM.UA; мережа інтернет-порталів під торгiвельною маркою «Бізнес-Гід™»: BUSINESS-GUIDE.COM.UA, BIZ-GID.RU, BIZ-GID.COM; інтернет-проекти DLAB.COM.UA, DLAB.LVIV.UA, а також торгівельна марка «ПОШУК™» POSHUK.COM.

Сумарна відвідуваність цих сайтів складає більш ніж 25000 унікальних користувачів на день. Це постійна цільова аудиторія з сформованим ядром: представники крупного, середнього та дрібного бізнесу України та ближнього зарубіжжя. У наших найближчих планах також широке охоплення англомовної аудиторії, а також країн Східної Європи.

Співпраця з нами — оптимальний вибір, прогнозований результат!


Вартість — 1990 грн. на 1 рік.Детальний опис пакету:

Ми пропонуємо: Ви отримуєте:
1. Високий бізнес-рейтинг у всіх наших бізнес-каталогах, як в мережі Інтернет, так і на компакт-дисках (4 зірки):


Вигіднішу позицію по відношенню до конкурентів за рахунок попадання в ТОП-10 при пошуку за ключовими словами, що характеризують вашу комерційну діяльність. Статистика свідчить, що 80% відвідувачів мережі Інтернет переглядають тільки першу сторінку результатів пошуку, відповідно, гарантоване перебування на вершині рейтингу забезпечить вам якісний стрибок у притоці потенційних клієнтів.
2. Єдиний персональний профіль вашого підприємства на всіх сайтах ЄСДІ.

У вашому персональному профілі ми розмістимо наступні відомості:
 • Контактні дані (фактична та юридична адреса, сайт, електронна пошта, телефони, факс, ПІБ вказаних посадових осіб)
 • Схема проїзду на інтерактивній мапі вашого міста
 • Ваш логотип, фірмовий знак, графічний бренд
 • Відеопрезентації, що характеризують діяльність вашої компанії
 • Опис та зображення (фотографії) вашої продукції, товарів та послуг
 • Спеціально підібрані ключові слова (теги, tags), що характеризують діяльність вашої компанії
Персональний профіль вашого підприємства, що вірно складений, має наступні переваги перед окремими сайтами-«візитками» та корпоративними блогами:
 • Величезна сумарна відвідуваність цільової аудиторії
 • Зручний інтерфейс користувача (юзабіліті), єдиний стиль та строгий дизайн
 • Постійне оновлення, актуальність інформації контролюється нашими фахівцями
 • Захист ваших персональних даних: в публічний доступ потрапляє тільки та інформація, яка дійсно потрібна для просування вашого підприємства та ефективної комерційної діяльності в мережі Інтернет
3. Правильну індексацію вашого профілю пошуковими системами. Для того щоб забезпечити просування в мережі Інтернет, недостатньо просто додати там свою інформацію. Дуже важливо забезпечити "правильне" розпізнання цієї інформації різноманітними каталогами та пошуковими системами. Для цього наші фахівці проводять професійну індексацію вашого профілю у "ручному" режимі з урахуванням їх (каталогів та пошукових систем) особливостей та алгоритмів.
4. Високий рейтинг вашого корпоративного сайту в пошукових системах Google, Yandex, МЕТА.

Для досягнення цієї мети ми використовуємо наступні методи та інструменти:
 • Розкрутка шляхом розміщення внутрішніх посилань в нашій системі сайтів (до 50)
 • Вибір та розміщення ключових слів (до 30)
 • Купівля зовнішніх посилань на інших ресурсах, нарощування «ссилочної маси» (до 20)
 • Реєстрація вашого профілю у всіх бізнес-каталогах (ЄСДІ)
Наші фахівці проведуть моніторинг вашого корпоративного сайту, проаналізують стан його контенту (наповнення), нададуть рекомендації щодо оптимізації та усунення можливих недоліків, складуть рейтинг ключових слів, які найбільш повно відображають діяльність вашої компанії та ефективно вплинуть на цільову аудиторію споживачів ваших товарів та послуг. Дані ключові слова будуть розміщені в профілі вашої компанії на всіх сайтах, що входять до ЄСДІ.
5. Просування вашої компанії в мережі «Бізнес-Гид™».

На всех сайтах мережі «Бізнес-Гид™» буде розміщена наступна інформація:
 • Номенклатура вашої продукції, товарів та послуг (до 20)
 • Ваші прайс-листи (до 5)
 • Новини про діяльність вашої компанії (до 20)
 • Професійні статті рекламного характеру (до 20)
Розміщення матеріалів, що позитивно висвітлюють вашу діяльність, написаних професійними копірайтерами, є однією з найкращих технологій для поліпшення вашого ділового іміджу (PR).
6. Як бонус ви отримуєте наш електронний каталог на компакт-диску «Підприємства України. Повна база даних: більш ніж 330000 компаній». Зручний інтерфейс, швидкість обробки і ранжирування даних, унікальна система пошуку, можливість друку, зокрема на конвертах і т.д. — все це дозволить втричі скоротити час, що зазвичай витрачається на пошук клієнтів з використанням стандартних інструментів маркетолога. Крім того, з даним компакт-диском буде зручно працювати і в діловій поїздці (в літаку, поїзді), і у відрядженні (готелі, чужому офісі), і на відпочинку — взагалі будь-де, де може не бути інтернету або доступ до нього буде ускладнений.

 

Порівняти з іншими пакетами послуг

 

  Завантажити комерційну пропозицію у форматі MS Word (DOC, 151 Кб)

  Завантажити комерційну пропозицію у форматі Adobe Reader (PDF, 507 Кб)

 

 

Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.