Система рейтингів на UA-REGION

На UA-REGION існує система внутрішніх рейтингів для підприємств. Сенс внутрішнього рейтингу в тому, що підприємство з більш високим рейтингом завжди буде в результатах пошуку знаходитись вище конкурентів з більш низьким рейтингом.

Рейтинг підприємства залежить від умов комерційного розміщення — обраного пакета інтернет-реклами.


При безкоштовній реєстрації підприємству в бізнес-каталозі присвоюється базовий рейтинг 10 пунктів.

Цей рівень рейтингу не дозволяє в повному обсязі користуватися всіма можливостями і перевагами комерційного розміщення.


На умовах комерційного розміщення за пакетом «Україна. Ефективний» підприємству автоматично присвоюється рейтинг від 20 до 39 пунктів .

Цей рейтинг забезпечує попаданню в ТОП-100 наших бізнес-каталогів при пошуку за ключовими словами, що характеризують діяльність вашого підприємства.


На умовах комерційного розміщення за пакетом «Україна. Оптимальний» підприємству присвоюється рейтинг від 40 до 49 пунктів.

Цей рейтинг забезпечує гарантоване попадання в ТОП-30 наших бізнес-каталогів при пошуку за ключовими словами, що характеризують діяльність вашого підприємства.


На умовах комерційного розміщення за пакетом «Україна. Gold» підприємству присвоюється рейтинг від 50 до 59 пунктів.

Цей високий рейтинг забезпечує гарантоване попадання в ТОП-10 наших бізнес-каталогів при пошуку за ключовими словами, що характеризують діяльність вашого підприємства.


На умовах комерційного розміщення за пакетом «Україна. VIP» підприємству присвоюється рейтинг від 60 до 100 пунктів.

Цей максимальний рейтинг забезпечує гарантоване попадання в ТОП-3 наших бізнес-каталогів при пошуку по ключовим словам, які характеризують діяльність вашого підприємства.


Ви завжди можете підвищити свій рейтинг, просто оплативши вибрану кількість пунктів за ціною 1000 грн. за 1 пункт.

В якості безкоштовного бонусу ми також автоматично присвоюємо додатково 1 пункт за кожен наступний рік комерційного розміщення вашого підприємства в нашому бізнес-каталозі по любому пакету.