Каталог підприємств України

Умови і гарантії надання послуг. Угода користувача

Нижчевикладене є умовами угоди між компанією DATABASES Lab (надалі "Компанія") і покупцем ("Покупець") про придбання товарів або послуг, через інтернет Сайт Компанії ("Сайт"). Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами, Ви не зможете придбати наші товари і послуги, тому проглянете будь ласка уважно ці умови до здійснення покупок.

1. Введення.
Покупець погоджується з умовами, обумовленими в цій Угоді сторін ("Угода"), зі всім, що стосується товарів послуг і інформації що надаються через Сайт. Цією Угодою є договір між Компанією і Покупцем і замінює будь-які передуючі або інші угоди, договори і гарантії, і обумовлює все, що стосується товарів послуг і інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується проглянути і визнати цю Угоду до покупки товарів або послуг на Сайті.

2. Інформація про Реєстрацію.
Адміністрація сайту залишає за собою право видалити будь-який обліковий запис клієнта ("Клієнтська реєстрація") у разі подачі клієнтом невірної/неповної/неправильної інформації. Знижки, передбачені сайтом, для таких клієнтів не зберігаються і не відновлюються.

3. Інформація для Платежу.
Покупець розуміє і гарантує своєчасну оплату своїх замовлень. Покупець погоджується сплатити замовлення протягом 5 робочих днів а Компанія гарантує своєчасну доставку сплачених замовлень. У разі відсутності підтвердження про оплату у встановлені терміни Компанія не несе відповідальності за наявність замовлених Покупцем найменувань. Всі неоплачені замовлення віддаляються автоматично після закінчення 5 робочих днів.

4. Авторське Право.
Зміст Сайту захищений авторськими правами, включаючи торгові марки, що додаються (включаючи, але, не обмежуючись інтелектуальною власністю). Організація, збір, компіляція, переклад, цифрове перетворення і інші дії, зв'язані з використанням матеріалів, а так само копіювання перерозподіл, використання або публікація повного змісту або будь-якої частини Сайту, без згоди автора заборонено.

5. Редагування, видалення і модифікація.
Компанія резервує за собою ексклюзивне право на редагування, видалення або установку на Сайті будь-якої інформації, а так само видалення або установку будь-яких товарів і послуг для продажу. Компанія може модифікувати цю Угоду або ціни на товари і послуги без повідомлення про це Покупця якщо це не обумовлено в Угоді про надання Послуг. Модифікація цієї Угоди вважатиметься дійсною після публікації її на Сайті і відноситися до операцій, укладених після дати публікації.

6. Право відмови.
Компанія резервує за собою право на свій власний розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до покупки будь-яких товарів або послуг. Компанія може обмежити доступ Покупця на свій власний розсуд і без попереднього повідомлення із-за неоплати замовлень або Спаму, витікаючого від Клієнта.

7. Відшкодування.
Покупець погоджується відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію Компанії і її постачальників, партнерів і ліцензіарів в безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем або третіми особами цього Контракту або використанням Сайту. У свою чергу Компанія зобов'язується відшкодовувати, захищати і підтримувати Покупця, своєчасно здійснювати обробку і відправку замовлень, стежити за належною якістю товарів, що надаються, і послуг. У випадках повернення грошових коштів за невідправлені замовлення/спецзамовлення, що не прийшли або скасовані, плата, утримана банком або платіжною системою при оплаті замовлення, не повертається.

8. Обмеження передачі прав іншій особі.
Право Покупця використовувати Послугу, є його особистим правом і не підлягає передачі іншій особі або організації і регулюється межами і умовами встановлених Компанією.

9. Обмежена відповідальність.
НАДАНІ ТОВАРИ І ПОСЛУГИ, ЗМІСТ, А ТАКОЖ ПОСЛУГИ НАДАНІ ЧЕРЕЗ ІНШІ ПОСЛУГИ ПЕРЕДБАЧЕНІ "ЯК Є" І "ЯК ДОСТУПНО". ЄДИНА І ЦІЛА МАКСИМАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ ПЕРЕД ПОКУПЦЕМ, ЄДИНА І ЄДИНА КОМПЕНСАЦІЯ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ БУДЕ ОБМЕЖЕНА СУМОЮ, СПЛАЧЕНОЮ КЛІЄНТОМ ДЛЯ ПРИДБАНИХ КОНКРЕТНИХ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ. КОМПАНІЯ І БУДЬ-ЯКІ З ЇЇ ПАРТНЕРІВ, ДІЛЕРІВ АБО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ НЕ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ НЕПРЯМИЙ, СПЕЦІАЛЬНИЙ, ВИПАДКОВИЙ, АБО ПОДАЛЬШИЙ ЗБИТОК (ВКЛЮЧАЮЧИ ЗБИТОК І ЗБИТКИ В БІЗНЕСІ, ЗМЕНШЕННЯ ДОХОДУ, СУДОВІ СПРАВИ, АБО ПОДІБНІ ВИТРАТИ ЗБИТКИ І ВИТРАТИ), НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО ЩО ВОНИ БАЗУВАЛИСЯ НА ПОРУШЕННІ КОНТРАКТУ, ПОРУШЕННІ ГАРАНТІЇ, НЕДБАЛОСТІ (ВКЛЮЧАЮЧИ ХАЛАТНІСТЬ), В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ АБО ІНШИМ СПОСОБОМ, НАВІТЬ ЯКЩО ЗАЗДАЛЕГІДЬ БУЛО ПОВІДОМЛЕНО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОГО ЗБИТКУ. ОБМЕЖЕННЯ ЗБИТКУ ВИКЛАДЕНІ ВИЩІ - ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ ОСНОВИ ОПЕРАЦІЇ МІЖ КОМПАНІЄЮ І ПОКУПЦЕМ. ЦЕЙ САЙТ, ТОВАРИ І ПОСЛУГИ НЕ ПОВИННІ РОЗГЛЯДАТИСЯ БЕЗ ТАКИХ ОБМЕЖЕНЬ. ДЕЯКІ ДЕРЖАВНІ ЗАКОНИ МОЖУТЬ БУТИ ЗАСТОСОВАНІ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ. БУДЬ-ЯКІ МОЖЛИВІ РОЗГЛЯДИ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ В СУДІ.

10. Використання Інформації.
Компанія резервує право, і Покупець уповноважує Компанію на використання за призначенням всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту і всієї інформації наданої Покупцем, згідно законам, що діють. Компанія у свою чергу гарантує конфіденційність інформації, що надається Покупцем.

11. Інше.
Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковане на сайті ua-region.com.ua, і повинно застосовуватися і тлумачитися у відповідності із законами України. Будь-які дії Покупця, що стосується його претензій повинні проводитися протягом восьми днів (8) після будь-якого придбання здійсненого на Сайті, або покупець назавжди відмовлятися від своїх претензій. Всі дії повинні проводитися в рамках обмежень викладених в Розділі 8. Зміст цієї Угоди повинен бути викладене і зрозуміло таким чином, що його сенс був однаково рівнозначний для обох сторін. Якщо будь-яка з частин цієї Угоди буде визнана неправильною або нездійсненною, ця частина повинна бути приведена у відповідність із законом так, щоб відобразити початкові наміри і інтереси обох сторін. Решта частин повинна залишатися в повній силі і дії. У випадку, якщо що-небудь пов'язане з Сайтом або Компанією, вступає в конфлікт або суперечність з цією Угодою ця Угода є пріоритетною. Невдача Компанії в здійсненні будь-якого надання цієї Угоди Покупцеві не повинна вважатися звільненням від такого надання або звільненням від права здійснювати таке надання.