Інтернет реклама

Замовляйте розміщення інтернет-реклами на порталі UA-REGION!

Пропонуємо такі тарифи:

Інтернет-реклама

З нашою рекламою ви росте x5-x10 у продажах та прибутку. І ось чому:

  • Ми вміємо в 10-100 разів підняти позиції компаній (навіть самих непомітних) у пошуку наших сайтів, Google Україна та інших ресурсах.
  • Понад 35 тисяч унікальних відвідувачів на день (згідно зі статистикою від Google Аналітика) відвідують наш сайт і вже готові заплатити за вашу пропозицію.
  • Платформа, здатна в 3 рази розширити ваші канали продажу.
  • Гарантуємо результат – цілий арсенал інструментів просуває вашу компанію.

Чому це вигідно?

  • UA-REGION — одна з найбільших баз даних підприємців України. Кожен момент тисячі покупців знаходять вирішення своїх завдань.
  • Ми приводимо клієнтів до вас, при цьому економимо ваш час та бюджет на просування.
  • За статистикою наші клієнти зростають у продажах у середньому на 15-60% після запуску реклами. Бажаєте також? Тоді вам до нас.

Як ми приводимо до вас клієнтів?

Продаюча сторінка вашого бізнесу в каталозі як альтернатива своєму сайту. Позбавляємо всіх турбот розкрутки свого ресурсу — заточимо профіль під ваших клієнтів, озброїмо «ключами». З вами працюють профі в SЕО-просуванні, ми вже 16 років працюємо у сфері інтернет-маркетингу.

Вагомі посилання наших авторитетних ресурсів прокачують ваші сайти.

Чим дорожчий пакет, тим вищий рейтинг, помітніший ваш бізнес-профіль і ширше його наповнення. Більше інструментів, які працюють паралельно на різних ресурсах. Вище конкурентів – більше клієнтів. Відповідаємо за результат. Знаємо, як зробити так, щоб Google полюбив вас, а також підключимо рекламу в Facebook.

Зосередьтеся на важливому, а інтернет-реклама порадує вас потоком актуальних заявок, прокачає ваш бізнес-профіль та сайт!

Поділіться інформацією в соцмережах