Інтернет реклама

Забирайте собі «гарячих» інтернет-покупців за допомогою порталу UA-REGION!

З інтернет-рекламою на нашому сайті ви зростаєте x2-x10 у потоці онлайн заявок, продажах та прибутку.
І ось чому:

Інтернет-реклама
 • Ми вміємо в 10-100 разів підняти позиції компаній (навіть самих непомітних) у пошуку наших сайтів, Google Україна та інших ресурсах.
 • 90% цільових заявок охоплюємо одночасно у різних сервісах.
 • 2750+ клієнтів шукають ваші послуги (товари), за які вже готові заплатити.
 • Платформа, здатна в 3 рази розширити ваші канали продажу.
 • Гарантуємо 100% результат – цілий арсенал інструментів просуває вашу компанію.

У нас є варіанти тарифів, обирайте свій:

 • «Україна. Ефективний». Коли бюджет обмежений можна замовити цей варіант. Профіль вище безкоштовно розміщених у каталозі. Ми яскраво оформимо вашу бізнес-сторінку та розмістимо на сайті UA-REGION, які відвідують 33 000+ чол. кожен день. Ваш сайт росте у ссилочній вазі та займає високі місця пошукової видачі.
 • «Україна. Оптимальний». Ваш сайт на 1 сторінці у видачі, на якій зупиняються 80% клієнтів. Підберемо 10 ключових запитів, щоб зайняти ТОП позиції. Потужність ваги посилення кратно підвищує авторитетність вашого ресурсу. А ще ми додамо інтернет-магазин товарів чи послуг, а бізнес-профіль можна посилити відео. За цим тарифом вага наших трастових ресурсів передаватиметься на ваш сайт та підвищувати його «авторитетність».
 • «Україна. Gold». Тут більше методів розкручування, ніж у «Оптимальному». У 2 рази більше хмара тегів, щоб закріпитись у ТОП-10 видачі наших сайтів. Крім того, просуваємо вас завдяки внутрішній перелінковці та публікаціям у Facebook. Подаруємо довідник "Бізнес Гід" для швидкої орієнтації в компаніях України.
 • «Україна. VIP». Тільки перші позиції в ТОП-видачі наших сайтів! Забирайте собі всі можливості преміального просування. Вибір тих, хто готовий закріпитися в лідерах і відхопити більшу частину ринку. VIP-профіль у каталозі. Максимізуємо ваш рейтинг на всіх ресурсах бізнес-порталу UA-REGION та Google.

Чому це вигідно?

 • UA-REGION — одна з найбільших баз даних підприємців України. Кожен момент тисячі покупців знаходять вирішення своїх завдань.
 • Ми приводимо клієнтів до вас, при цьому економимо ваш час та бюджет на просування.
 • За статистикою наші клієнти зростають у продажах у середньому на 15-60% після запуску реклами. Бажаєте також? Тоді вам до нас.

Як ми приводимо до вас клієнтів?

Продаюча сторінка вашого бізнесу в каталозі як альтернатива своєму сайту. Позбавляємо всіх турбот розкрутки свого ресурсу — заточимо профіль під ваших клієнтів, озброїмо «ключами». З вами працюють профі в SЕО-просуванні, ми вже 16 років працюємо у сфері інтернет-маркетингу.

Вагомі посилання наших авторитетних ресурсів прокачують ваші сайти.

Чим дорожчий пакет, тим вищий рейтинг, помітніший ваш бізнес-профіль і ширше його наповнення. Більше інструментів, які працюють паралельно на різних ресурсах. Вище конкурентів – більше клієнтів. Відповідаємо за результат. Знаємо, як зробити так, щоб Google полюбив вас, а також підключимо рекламу в Facebook.

Зосередьтеся на важливому, а інтернет-реклама порадує вас потоком актуальних заявок, прокачає ваш бізнес-профіль та сайт!

Поділіться інформацією в соцмережах