Каталог підприємств України

Інтеграція з CRM системою OneBox

CRM-система OneBox Компанія UA-REGION вже протягом багатьох років пропонує послугу формування баз даних підприємств України. Ми готові надати сформовану під ваші потреби базу даних в форматі EXCEL, але як правило наші клієнти просять нас про її інтеграцію в одну з популярних CRM систем, що не викликає ніяких складнощів так як це є однією з основних наших послуг. Ми готові інтегрувати базу даних українських підприємств в самі різні CRM системи, і однією з найбільш популярних на сьогоднішній день є OneBox CRM.

Впровадження даної системи в компанії здатне автоматизувати бізнес-процеси, повністю позбавити робочий колектив і начальника від рутинних справ і звільнити час який стане в нагоді для виконання більш важливих завдань, що в свою чергу позитивно позначиться на розвитку бізнесу. Інтеграція сформованої нами бази даних в представлену CRM систему дозволить контролювати процес обдзвону і зворотних дзвінків від клієнтів з бази даних, нагадувати менеджерам з продажу про клієнтів з бази даних, здійснювати самостійний обдзвон клієнтів за номерами даних підприємств, які будуть присутні в сформованій нами базі. OneBox CRM стане незамінним інструментом для e-mail маркетингу. Дані інтегруються в CRM з усіма корпоративними поштовими скриньками з бази даних, а сама система OneBox розкладає всі листи за картками контактів.

Таким чином ви отримаєте базу підприємств з актуальними електронними поштовими скриньками, яка дозволить бачити всю історію листування з клієнтом, що дозволить вкрай ефективно здійснювати маркетингові розсилки, знаходити будь-який необхідний лист за кілька хвилин, оперативно вирішувати складні ситуації, які часом виникають при роботі з підприємствами. Також ви зможете здійснювати масову розсилку SMS-повідомлень за номерами зі сформованої нами бази даних - в OneBox можна створити розклад розсилок і повністю автоматизувати процес відправки повідомлень. По завершенню певного періоду вам буде приходити звіт, в якому буде вказано яка кількість підприємств передзвонила, отримавши повідомлення. В цілому, сформована і інтегрована нами в OneBox CRM база українських підприємств виводить комфорт і ефективність роботи з клієнтами на новий рівень, так як дозволяє поділити на групи всі підприємства, після чого автоматично збирати постійних замовників ваших послуг, активних партнерів і підрядників, контакти для холодного обдзвону, підприємства, які відмовилися від співпраці або запропонували зв'язатися в інший відрізок часу. Інтеграція дозволить планувати різні маркетингові активності по кожному сегменту.

CRM система OneBox є ідеальним рішенням для збільшення ефективності бізнесу і підвищення його прибутковості, але її ефективність залежить виключно від того, яка база даних була в неї інтегрована.

Найповніші і актуальні бази даних українських підприємств вам може сформувати тільки компанія UA-REGION - на сьогоднішній день ми є лідером в даній сфері діяльності бо завдяки великому досвіду навчилися формувати бази даних які можна назвати ідеальними. В першу чергу варто відзначити те, що сформована нами база даних буде включати в себе всі існуючі підприємства, а всі дані про них будуть повністю достовірними. У процесі формування бази даних беруть участь як наші досвідчені фахівці, які перевіряють всі дані на достовірність, так і програмне забезпечення яке аналізує існуючі підприємства за допомогою розроблених нами алгоритмів.


Приклад БД для OneBox CRM

Також зверніть увагу на те, що при формуванні бази даних, яка буде інтегрована в OneBox CRM, ми збираємо дуже велику кількість інформації про підприємства - це їх повна назва, номери телефонів, адреса електронної скриньки, вид діяльності і ряд іншої інформації яка виявиться дуже корисною при пошуку нових клієнтів і роботі з ними.

Конкурентні ціни на послуги - одна з наших вагомих переваг!

Компанія UA-REGION філігранно справляється з послугою формування бази даних українських підприємств і її інтеграції в OneBox CRM, але при цьому ми не завищуємо ціни на послуги. Конкурентоспроможність в ціновій політиці в поєднанні з професійним підходом до виконання поставлених завдань стали причиною того, що нашими послугами користується величезна кількість як невеликих, так і дуже великих компаній.

 

Вартість бази даних підприємств України для CRM-системи OneBox8000 грн.


Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації.